Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gelincik Motifli Battaniye Yapılışı

Örgü gelincik toka, tunus işi gelincik, kanaviçe gelincik, krep kağıttan gelincik gibi birçok farklı şekilde gelincik çalışması paylaşmıştık. Şimdi yine güzel bir gelincik tarifiyle bebek battaniyesi yapılışı hazırladık. Gelincik motifli battaniye yapılışı. Gelincik motifini örgü saç bandı modellerinde, örgü toka modellerinde de kullanabiliriz. Bebek örgülerini süslemek için el yapımı broş modelleri için örgü çiçek yapımını kullanabiliriz. Gelincikle yapılmış örgülerimizden bahsedelim biraz. Daha önce iğne oyasından kolay bir model paylaşmıştık. Gelinciğe benzeyen modelden. Her renkle yapıldığında kır çiçeklerini andıracak iğne oyalarından. Tarifine iğne oyası çiçek yapımından ulaşabilirsiniz. Gelincik battaniye yapılışı yine çok beğenilecek zarif örgülerden. Örgülerinizin yanına kanaviçe de işleyebilirsiniz. Kanaviçe gelincik şablonlarını inceleyebilir örgü yanına uygulayabilirsiniz. Şimdi de gelincik motifli battaniye yapılışına geçelim. Sadece çiçek olarak veya motifli battaniye modelleri olarak kullanacağımız örgülerden.

Gelincik Motifli Battaniye Nasıl Örülür?

Kırmızı, siyah ve yeşil renk iplerle ördüğümüz harika bir çiçek. Baharda, yazın kırları süsleyen kır çiçeklerinden. Gelincik çiçeğini örgülerimize yansıtmayı da çok seviyoruz. İğne oyalarında, lif modellerinde ve çeşitli örgülerde doğadan ilham alarak hobilerimize şekil veriyoruz. Bugün bebek battaniyesi modelinde kullandığımız bir motif hazırladık. Gelincik motifli battaniye yapılışı. Dilerseniz çiçeğin etrafını örmeden farklı süslemelerde de kullanabilirsiniz.

Gelincik Motifli Battaniye Yapılışı

Gelincik Motifli Battaniye Yapılışı 5

Gelincik Motifli Battaniye Yapılışı 3

Gelincik Motifli Battaniye Yapılışı 2

Gelincik Motifli Battaniye Yapılışı 4

Modifimizin nasıl durduğuna göz attık. Hadi şimdi tüm detaylarıyla adım adım gelincik motifli battaniye yapılışını izleyelim.

Kaynak : https://craftinghappiness.com/easy-crochet-poppy-flower-applique-free-pattern/

www.craftinghappiness.com/easy-crochet-poppy-flower-applique-free-pattern/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler