Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3D Popcorn Bebek Battaniyesi Yapılışı

Bütün ilerleyen popcorn bebek battaniyesi modellerinden yepyeni bir örnek daha. 3d popcorn bebek battaniyesi yapılışı. Yepyeni bir tarif. Ortadan başlıyoruz boyutlarını büyüterek istediğimiz gibi ayarlıyoruz. Model çok güzel. Ev dekorasyonunda da kullanılabilir. Mesela dantel runner modellerinde kullanabiliriz. Örgü paspas modellerinde kullanabiliriz. Yatak odalarında harika durur. Kabartmalı, 3 boyutlu. Örgü banyo paspası modelleri olarak da yapabilirsiniz. Model popcornlu, dolgulu olduğu için biraz fazla ip yiyecektir. İp hesabını ona göre yapabilirsiniz. Örnek çok hoş. Tek renk iplerle veya renk geçişli iplerle de muhteşem olur. Özellikle degrade ipler kullanıldığında. Degrade ipleri halı yapımında da kullanabilirsiniz. Dilerseniz öncelikle daha önce ördüğümüz birkaç popcorn örgü modellerinden battaniye örneklerine değinelim.

Ayçiçeği popcorn yatak örtüsü yapılışı büyük motiflerden oluşan dantel ipleriyle yaptığımız örneklerden. Popcorn battaniye yapımı bir zamanlara damgasını vurmuş çok aranan tariflerden. Yapılışını Türkçe videolu olarak hazırlamıştık. Aynı modelin yastığını da örmek isterseniz şemalı anlatımı ise yıldız popcorn yastık yapılışında yer alıyor. Battaniye ve yastık takım olarak evinize renk katacak. Son olarak popcorn battaniye yapılışından bahsedelim. Burada bitirelim ve yeni modelin ayrıntılarına geçelim.

Popcorn Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür?

Yine harika bir popcorn örneği daha. Bu model hiç unutulmayacak herkes tarafından severek örülecek. Battaniye, runner, amerikan servis, paspas, şal gibi örgülerde de kullanabiliriz. Mesela üçgen şal modellerine çevirebiliriz. 4 lü yerine 2 li olarak örebilir yarım şekilde örerek şal olarak yapabiliriz.

3D Popcorn Bebek Battaniyesi Yapılışı

Muhteşem görünüyor değil mi. Eğer 3d popcorn bebek battaniyesi yapılışını örmek isterseniz detaylı yapılışı videoda yer alıyor. Hadi izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler