Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli Bebek Battaniyesi Örneği Yapılışı

Tığ işi örgü modelleriyle devam ediyoruz. Sırada 3 renk kullanarak yaptığımız motifli bebek battaniyesi örneği yapılışı. Motif çok güzel. Papatyayı andırıyor. Yine tığ işi motif modellerini sadece bebek battaniyesinde değil farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Motifli örgü hırkalar, motifli örgü yelekler, dantel runner modelleri, yazlık örgü modelleri örebilirsiniz. Bebe yünleri, pamuklu ipler, merserize ipler kullanabilirsiniz. Tabi iplerin kalınlık ve incelikleri değişeceği için motiflerin boyutları da değişecektir.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz bebek battaniyesinden bahsedeceğiz. Şişle örülmüş, tığla örülmüş, motiflerle tamamlanmış, firketelerle örülmüş çok güzel battaniyeler paylaştık. Son paylaştığımız model çeşitli tığ işi örneklerle örülmüş çiçek bahçesi bebek battaniyesi yapılışı. İlk paylaştığımız model ise farklı motif birleştirmeli bebek battaniyesi yapılışı. Muhteşem bir model. Birde incilerle süslendiğinde harika oluyor. Bu iki model arasında ise sayamadığımız kadar çok anlatım var. Hepsine ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni model motifli bebek battaniyesi örneği yapılışına.

Kolay Motifli Battaniye Nasıl Örülür?

Motifli bebek battaniyesi örneği yapılışı sadece battaniyede değil runner modellerine kadar birçok örgüde kullanabilirsiniz. Adım adım nasıl örüldüğünü birazdan öğreneceğiz. Sarı, mavi tonları ve beyaz renk kullanılarak örülmüş motifte sizde sevdiğiniz renkleri kullanarak battaniyeleri örebilirsiniz. Menekşeler, gelincikler, papatyalar gibi birçok renk düzeniyle örebilir çeşit çeşit içekler oluşturabilirsiniz.

Motifli Bebek Battaniyesi Örneği Yapılışı 1

Motifli Bebek Battaniyesi Örneği Yapılışı

Motif çok güzel duruyor ve örülmesi kolay. O halde hemen videoya geçelim ve motifli bebek battaniyesi örneği yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler