Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçek Bahçesi Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden birkaç örneğin bir araya gelmesiyle oluşturduğu harika bir bebek battaniyesi modelleri yapılışı hazırladık. Çiçek bahçesi bebek battaniyesi yapılışı. Evde kalan artık ipleri değerlendirmek için çok güzel bir örnek. Battaniyelerde çiçekler açacak. Cennet bahçesi gibi tüm çiçekler bir arada. Rengarenk. Cıvıl cıvıl. Rengarenk battaniyeler örmek isterseniz birazdan yabancı örgü modelleri videosunda tüm detayları bulacaksınız. Tığ işi battaniye modellerinden, şiş örgü battaniye modellerinden renkli ördüğümüz battaniyelerin yapılışına değinelim. Daha önce ördüğümüz battaniyeler de ilginizi çekecek.

Bebek battaniyesi modellerinde özellikle mandala örgü modellerinde renkleri kullanmayı çok seviyoruz. Mesela videolu mandala bahçe örgü modeli yapılışı çok beğeneceğiniz renkli büyük battaniye modellerinden. Renkli battaniye yapılışı yine büyük motiflerden oluşan iç açan ağır, muhteşem modellerden biri. En güzel battaniye örgü modelleri sizin ördüğünüz battaniye modelleri diyor hemen çiçek bahçesi bebek battaniyesi yapılışına geçiyoruz.

Çiçek Bahçesi Battaniye Nasıl Örülür?

Bebek battaniyesi modellerinden çok hoş bir örneğin yapılışını hazırladık. Boyutlarını ayarlayarak tek kişilik battaniye, çift kişilik battaniye yada yatak örtüsü, diz battaniyesi, TV battaniyesi olarak örebilirsiniz. Battaniyenin yapılışında renk renk ipler kullanıyoruz. Battaniyenin üzerinde bildiğimiz tüm örgü modellerini kullanıyoruz. İstediğimiz çiçeği istediğimiz renklerde tekrar ediyoruz.

Çiçek Bahçesi Bebek Battaniyesi Yapılışı

Muhteşem görünüyor değil mi. Ben çok beğendim. Sizce nasıl olmuş. Eğer sizde çiçek bahçesi battaniyeyi sevdiyseniz hemen iplerinizi, tığlarınızı hazırlayın. Detaylı anlatımıyla çiçek bahçesi bebek battaniyesi yapılışını öğrenmeye geçiyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler