Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri

Bebek battaniyesi modelleri olarak örülebilecek harika bir model. En güzel battaniye örgü modelleri olarak anlatımını şemalı olarak hazırladığımız çok güzel bir örnek. Şahane. Bebek battaniyesi olarak herkesi hayran bırakan bir model. Örgü mandala modellerini andıran harika bir örnek. Mandala örgüleri andıran harika örneklerimiz daha var. Videolu mandala bahçe örgü modeli yapılışı renkli örgü modellerini sevenler için, değişik, yeni modelleri sevenler için süper bir örnek. Valentino battaniye yapılışı da süper bir örnek. Her zaman söylediğimiz gibi daha fazla modelin yapılışını mimuu.comdan bulabilirsiniz. Şimdi en güzel battaniye örgü modellerinin yapılışına geçelim.

Bebek Örgü Battaniye Modelleri Yapılışı

Yuvarlak motifin kenarında üçgen motiflerle mozaik desenini andıran harika bir model. En güzel battaniye örgü modellerinden bir örnek. Tığ işi ile yaptığımız renkli bir model. Artık iplerinizi de değerlendirebilirsiniz. Örgü paspas modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Koton iplerle harika olacaktır. Örgü runner modelleri olarak da kullanabileceğiniz bir örnek. Yuvarlak runner modelleri yapabilirsiniz. Hadi şimdi şemaları inceleyelim.

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 5

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 7

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 11

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 2

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 17

 

Battaniyenin şemalarını inceledik. İlk önce 1. şemayı yapıyoruz. Daha sonra etrafına küçük üçgen motifleri yapıyoruz. Daha  sonra etrafını örerek kareye tamamlıyoruz. Ve tüm motifleri birbirine ekleyerek battaniyeyi tamamlıyoruz. Battaniyenin ölçüleri 91 x 91 cm ebatlarında. Sizde istediğiniz ebatlarda örebilirsiniz. Hadi şimdi en güzel battaniye örgü modellerinin nasıl durduğunu inceleyelim. İyi seyirler.

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 15

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 8

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 14

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 13

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 6

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 12

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 9

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 3

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 4

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri 1

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8461

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler