Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Renkli Örgü Etek Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından bugüne kadar çok güzel örgü etek modellerine değindik. Şimdi önceki modellerimiz arasına bir yeni model daha ekliyoruz. Çok seveceğiniz cıvıl cıvıl renkleriyle içinizi açacak güzellikte. Evde kalan iplerle eteği örebilirsiniz. Eğer yazlık örgü modellerinden bir etek olmasını istiyorsanız pamuklu ipler, keten ipler, merserize ipler kullanabilirsiniz. Eğer kışlık olarak kullanmak istiyorsanız ilk tercihiniz yünlü iplerden yana olsun. Eteğin içinde seyyar astar kullanabilirsiniz. Yada astar dikebilirsiniz. Tatilde de kullanmak için harika bir etek. Mayo üzerinde örgü pareo modelleri olarak kullanılabilir. Tığla renkli örgü etek yapılışı çok hoş ve kullanım amacı geniş örgülerden.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz etek modellerinden bahsedeceğiz. Örgü etek bluz yapımı çok zarif örneklerden. Dantel modelleriyle yapılmış etek ve bluzdan oluşuyor. Anlatımlı örgü etek yapımı ise yine tığla ördüğümüz çizgiler halinde renklendirdiğimiz modellerden. Beğendiğiniz tığ işi örnekleri turlar halinde eteğin yapılışında kullanabilirsiniz. Örgü etek yapımı ise muhteşem bir model. Çok beğeneceğimiz hemen örmek isteyeceğimiz tığla renkli örgü etek yapılışına geçiyoruz.

Tığla Etek Nasıl Örülür?

Baharlık, yazlık olarak kullanacağınız eteği istediğiniz renk düzeninde örebilirsiniz. Bildiğimiz örgü tekniği ile örülüyor. 3lü trabzan gruplarıyla. Daha önce bu teknikle farklı örgülerde örmüştük. Mesela örgü şallar örmüştük. Bu tarz renkli örgüler artık ipleri kullanmaya birebir. Hem onları değerlendirmiş oluyoruz. Hem de güzel bir etek sahibi olmuş oluyoruz.

Tığla Renkli Örgü Etek Yapılışı 2

Tığla Renkli Örgü Etek Yapılışı 1

Tığla Renkli Örgü Etek Yapılışı 3

Tığla Renkli Örgü Etek Yapılışı

Çok hoş duruyor. Eğer eteği beğendiyseniz ve örmek isterseniz hemen altta bulunan videoya geçebilirsiniz. Tığla renkli örgü etek yapılışı yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler