Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Etek Bluz Yapımı

İster bluzu tek başına isterseniz eteği tek başına kullanabilirsiniz. İsterseniz de ikisini bir. Şemalarla anlatımı hazırlanmış harika bir örgü var sırada. Örgü etek yapımı anlatımlı modellerden birçok kez bahsettik. Tabi dantel modellerinden yapılmış bluzlardan da. Dantel bluz modelleri yapılışı ve örgü eteklerin tüm tariflerine önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Örgü modellerinden ister arama kısmından isterseniz de tek tek tüm modellere ulaşabilirsiniz. Bildiğimiz motiflerden, bildiğimiz terniklerden yapılmış harika bir etek ve bluz. Her zaman söylediğim gibi beğendiğiniz motiflerle, örneklerle her örgüyü örebilirsiniz diye. Örgü etek bluz yapımını şemalı olarak hazırladık. Şemada aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz.

Örgü Etek Bluz Nasıl Örülür?

Adım adım etek ve bluzun yapılışını şemalı olarak hazırladık. Kolay motiflerle, kolay örneklerle hazırlanmış bir model. Bluzda kullandığımız motifi daha önce masa örtülerinde, vitrin içi takımlarda kullanıldığını görmüşsünüzdür. Kar tanesini andıran çok güzel bir örnek. Örgü etek bluz yapımı ayrı parçalar olarak örülüp kullanılıyor. İçine astar geçirip kullanabilirsiniz. Örgü gelinlik modellerini seviyor ve öyle bir hayaliniz varsa bu modeli kullanabilirsiniz. Gelinlik olarak tasarlanmış bir model. Örgü etek bluz yapımı için şemalarla başlayalım anlatıma.

Örgü Elbise Bluz Yapımı 2

Örgü Elbise Bluz Yapımı 4

Örgü Elbise Bluz Yapımı 3

Örgü Elbise Bluz Yapımı 8

Örgü Elbise Bluz Yapımı 7

Örgü Elbise Bluz Yapımı 5

Örgü Elbise Bluz Yapımı 6

Şemaları inceledik. Pamuklu dantel ipleri ile örülmüş çok zarif etek ve bluz. Örmek isteyebilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Hepsi bildiğimiz daha önce farklı örneklerde gördüğümüz örgülerden oluşuyor. Son halini merak ediyorsanız hemen paylaşıyorum. Muhteşemler.

Örgü Elbise Bluz Yapımı

Örgü Elbise Bluz Yapımı 1

Örgü Etek Bluz Yapımı

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler