Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı

Bohem tarzda çok şık örgü etek yapılışı hazırladık. Örgü etek modelleri anlatımlı hem şemalı hem de videolu olarak hazırladık. Anlatımlı örgü etek yapımı zincir sayıları ayarlanarak, bel çevresi ayarlanarak her yaşa göre örülebilir. Örgü severler tüm giydikleri kıyafetlerde örgüyü kullanmayı çok severler. Anlatımlı örgü etek yapımı, örgü kazaklar, yelekler, şapkalar, atkılar, elbiseler örüp giyerler. Evde kullandıkları aksesuarlarda örgüler kullanırlar. Örgü halı modelleri, örgü paspaslar, örgü yastıklar örüp kullanırlar. Bende örgüyü çok seviyorum. Örgü etek yapılışı anlatımlı model örmek isteyeceğiniz örneklerden. Örgü etek yapımı için pamuklu, akrilik, keten, yünlü birçok ipi kullanabilirsiniz. Örgü etek modelleri yapılışı çok beğeneceğiniz hatta parça ipleri değerlendirebileceğiniz bir örnek. Tığ ile beğendiğiniz sevdiğiniz örnekleri etek yapımında kullanabilirsiniz. Anlatımlı örgü etek yapımı 2 farklı renk uygulamasını da göreceğimiz bir model.

Anlatımlı Bayan Örgü Etek Modelleri

Tığ işi örgülerden soft renklerde çok şık bir etek yapılışı hazırladık. Videolu anlatımlı ve şemalı anlatımlı bir model. 2 mm tığla örülmüş bir etek. Uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Pamuklu, keten, akrilik 2 mm tığ ile uyumlu iplerle eteği örebilirsiniz. Eteklerde her bölümün şeması var. Videoda da yine bölümler anlatılmakta. Sırasıyla şimdi şemaları inceleyelim.

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 6

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 8

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 11

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 9

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 7

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 1

Eteğimizin aşamalarını gördük. Şemalarda x sık iğne, uzun çizgi trabzan, 0 zincir anlamına geliyor. Belden başlayarak örüyoruz. Bu yüzden belimize uygun zincir ile başlayıp her yaşa göre örebiliriz. Küçük kızlara, yetiştin bayanlara, genç kızlara örebiliriz. Anlatımlı örgü etek yapımı bittiğinde nasıl duruyor onu görelim önce.

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 12

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 10

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 3

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 2

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 5

Anlatımlı Örgü Etek Yapımı 4

Çok güzel görünüyor değil mi. Çok şık. Hemen yapılışını videodan izleyelim.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8210

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler