Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Valentino Battaniye Yapılışı

Şahane bir model daha hazırladık. İçinizi açacak çok güzel bir motif. Bebek battaniyesi modellerinde kullanabilirsiniz. Valentino battaniye yapılışını sizlere pdf dosya şeklinde ve videolu olarak vereceğiz. Sizde bu cıvıl cıvıl battaniyeden tarifleri takip ederek kolayca örebilirsiniz. Aynı motifin birkaç renk uygulamasını da görebilirsiniz. Mandala örgüler gibi. Bebek battaniyesi olarak, hırka modellerinde, örgü yatak örtüsü modellerinde, kırlent modellerinde , örgü koltuk şalı modellerinde kullanabilirsiniz. Uygun olan renklerle evde kalan ipleri değerlendirmek içinde kullanabilirsiniz.

Mandala modelleri ile ilgili birçok örgü paylaştık. Şahane modeller var. Videosu olan modelleri videolu olarak yayınladık. Olmayanları resimli olarak anlatmaya çalıştık. Bebek battaniyesi olarak paylaştığımız, örgü koltuk şalı olarak da kullanılabilen çok güzel bir örnek paylaşmıştık. Sizler tarafından çok beğenildi. Videolu anlatım olarak çok istek alıyor. Videosunu çekmeyi düşündüğüm modeller arasında. Ama vakit bulamıyorum yoğunluktan. Victoria bebek battaniyesinden bahsediyorum. Başta ben olmak üzere hepimiz çok beğenmiştik.  Videolu victoria bebek battaniyesi nasıl yapılır önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Ve keyifle bu örneği örebilirsiniz.

Valentino Battaniye Nasıl Yapılır?

Valentino battaniye yapılışına ben bayıldım. Renk seçimleri çok güzel. Harika bir model. Sizlere aynı motifin birkaç farklı renkle örülmüş örneklerini de göstereceğiz. Sizlere örgülerinizde fikir verecektir. Bu modeli yazılı olarak anlatmak istedim. Fakat örerken kafanızın çok karışacağını düşündüm ve vazgeçtim. Video yabancı ama işlemler anlaşılıyor. Ve yine örmek isteyenler için pdf dosyası da hazırladık. Şimdi o dosyayı görelim önce.

valentino battaniye yapılışı pdf

Ve şimdi aynı motifin renk uygulamalarını görelim.

Pdf dosya şeklinde anlatımını hazırladık. Yine renk uygulamalarını da gördük. Şimdi valentino battaniyenin nasıl yapıldığını videolu olarak görelim.

Kaynak : https://www.ravelry.com/patterns/library/my-african-valentino

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Valentino Battaniye Yapılışı”
  1. laura Fassoni dedi ki:

    Hermosos y muy originales los trabajos que hacen!!!!

    1. Melek dedi ki:

      gracias

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler