Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Battaniyesi Yapılışı Anlatımlı

Fıstıklı örneklerden 4 yapraklı yoncayı andıran güzel bir motif hazırladık. Bebek battaniyesi modellerinde örebileceğimiz gibi farklı örgülerde de kullanabiliriz. Mesela örgü bardak altlığı modellerinde, bebek yeleklerinde kullanabiliriz. Sizinde aklınıza gelen fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Bebek battaniyesi olarak ördüğümüzde boyutlarını ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. İdeal olarak genelde 90 x 90 cm kullanılıyor. 60 x 60, 70 x 70 cm ebatlarında da örülüyor. Sizde kullanacağını yere göre battaniyelerin ölçülerini ayarlayabilirsiniz. Bebek battaniyesi yapılışı anlatımlı modelde iç kısımda renkli ipleri kullanıyoruz. Dış kısımda beyaz renk. En güzel battaniye modellerinden biri de 4 şişle bebek battaniyesi nasıl örülür inceleyebilir çocuklarınız için örebilirsiniz. Çiçek motifli kolay bebek battaniyesi ilginizi çekecek diğer örneklerden. Çok sevilen tariflerden. Yine çiçekli, yonca desenli bebek battaniyesi örneğini de çok seveceksiniz. Hemen anlatıma geçiyoruz.

Bebek Battaniyesi Yapımı Kolay

En güzel örgüler arasında yerini alacak tariflerden. İç kısmında fıstıklar, dış kısmında zincirler, sık iğneler, trabzanlar yer alıyor. Videoda motifin nasıl yapıldığı, birbirine nasıl eklendiği detaylı bir şekilde anlatılıyor. Sizde videodan takip ederek keyifli örgülerde kullanabilirsiniz. Yelekte, hırkada, battaniyede, belki farklı bir örgüyü süslemede kullanabilirsiniz.

Bebek Battaniyesi Yapılışı Anlatımlı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Birbirine uyumlu renklerle muhteşem duracak bir battaniye. Eğer motifin nasıl örüldüğünü, birbirine nasıl eklendiğini merak ediyorsanız hemen altta bulunan anlatıma geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler