Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Mandala Amerikan Servis Yapımı

Supla modellerinden örgü mandala amerikan servis yapımı hazırladık. Artık ipleri değerlendirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ve ortaya güzel bir örgü mandala modelleri çıkartıyoruz. Örgü mandalalara birçok anlatımlı model paylaştık. En güzel örnekleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Supla örmek isteyenler için penye ipten amerikan servis yapımı da var. Çok güzel bir örnek. Ayçiçeği modeli gibi. Yazının içinde şeması da mevcut örneğin.

Kağıt ipten amerikan servis yapılışı da çok sorulan bir modelde. Amatörce sizler için video çekmeye çalıştık. Çok beğenildi. Sizde kasnak üzerine farklı şekiller, modeller hazırlayıp suplalar yapabilirsiniz. Kalp gibi, beşgen gibi. Yapılmış örneklerini çarşıda, pazarda görebilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız supla örneklerini daha büyük örerek örgü paspas modelleri olarak kullanabilirsiniz. Daha küçük örerek bir çanta üzerine , bir tişört üzerine dikerek mandala tişört yapabilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltabiliriz. Şimdi gelelim örgü mandala amerikan servis yapımına.

Mandala Örgü Örnekleri

Örgü mandala amerikan servis yapımı dedik ama birçok projede kullanabilirsiniz. Paspas olarak, tişört, çanta üzerine dikerek, duvar süsü olarak kullanabilirsiniz. Modelin sizlere şemasını vereceğiz. Daha ayrıntılı yapılışı maalesef yok. Şemadan takip ederek örebilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz. Şimdi şemayı görelim.

Örgü Mandala Amerikan Servis Yapımı 2

Şemada yanda simgeler verilmiştir. Her zaman olduğu gibi daire zinciri, x sık iğneyi, uzun çizgi trabzanı temsil ediyor. Kanca şeklinde olan trabzanı önden batarak yapacağız. Diğerleri ise son ilmekleri birlikte örme, fıstık anlamlarına geliyor.

Örgü Mandala Amerikan Servis Yapımı

Örgü Mandala Amerikan Servis Yapımı 1

Örgü Mandala Amerikan Servis Yapımı 3

Örgü Mandala Amerikan Servis Yapımı 4

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/5231296/post430150993/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler