Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mandala Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Örgü duvar süsü modellerinde kullanacağınız çok güzel örgü modellerinden bir örnek daha. Mandala örgü modeli nasıl yapılır pdf dosyası ile ayrıntılı bir şekilde hazırladık. Örgü mandala modellerini duvar süsü olarak kullanıyoruz. Battaniye olarak kullanıyoruz. Paspas olarak kullanıyoruz. Kırlent modelleri olarak yapıyoruz. Nakış modelleri yapıyoruz. Mandala kanaviçeler çok güzel duruyor kumaşlar üzerinde. Videolu mandala bahçe örgü modeli yapılışı şahane bir battaniye. Daha çok örgü mandala tarifleri var. Önceki yazılardan hepsine ulaşabilirsiniz. Mandala örgü modeli nasıl yapılır detaylı anlatımı şemalı pdf dosyasında mevcut. Adım adım detayları resimli olarak yer alıyor. Dosyayı indirerek örebilirsiniz. Her renk düzeni ile yapraklı kasnak duvar süsü çok güzel duracak. Yeşil tonları, sarı tonları, sonbahar renkleri ile sizde keyifle mandalalarınızı örebilir renklerle istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Mandala tarifine geçelim.

Örgü Mandala Yapımı

Mandala yapımı için seçtiğimiz renklerde ipe, tığa ve kasnağa ihtiyacımız olacak. Tarif için sizlere pdf dosyası hazırladık. Oradan detaylı anlatıma ulaşabilirsiniz. Veya kaynak kısmından yine aynı şemaya ulaşabilirsiniz. Mavi tonları ile örülmüş güzel bir mandala olmuş. Duvarlarınızda, mandala tişörtlerde çok güzel duracak. Mandala örgü modelleri nasıl yapılır için malzeme listesini saydık. İnce pamuklu ipler, merserize ipler kullanabilirsiniz. Kasnağın alt kısmında bulunan örgü çiçeği ister örebilirsiniz isterseniz örmeyebilirsiniz. Kasnağın alt kısmına püsküller de ekleyebilirsiniz.

Mandala Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 2

Mandala Örgü Modeli Nasıl Yapılır? 1

Mandala örgü modeli nasıl yapılır hemen tıklayarak detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Dosyada resimlerle baştan sona ayrıntılı bir şekilde tüm adımlar yer alıyor.

Mandala Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Kaynak : https://www.ravelry.com/patterns/library/crystal-cold-silence-

www.fabartdiy.org/spring-blue-mandala-free-crochet-patterns/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler