Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Battaniyeleri El Örgüsü

Organik pamuklu ipler motif motif örülmüş bebek battaniyeleri el örgüsü örneği hazırladık. Çok güzel bir battaniye. Bu güzel motifi farklı tığ işi örneklerle yapılmış motif modellerinde ara örnek olarak kullanıyoruz. Bebek battaniyesi modellerinde sizde farklı modellerde birleştirerek bu güzel motifi kullanabilirsiniz. Evde kalan parça ipleri değerlendirerek çok güzel battaniyeler örebilirsiniz. Bebek battaniyesi için pamuklu ipleri, bebek yünlerini, akrilik ipler kullanabilirsiniz. Önerim sağlıklı ipler kullanmaktan yana. Tığ işi bebek battaniye modelleri ve yapılışları için birçok renk, birçok ip çeşidi var. Bütçenize uygun olanları, beğendiklerinizi kullanabilirsiniz. Son zamanlarda iplerin fiyatları çok arttı. Tabi her şeyin fiyatı çok arttı. Popcorn bebek battaniyesi yapımı ile birazdan paylaşacağımız motifi birleştirerek kullanabilirsiniz. Battaniye, yastık örebilirsiniz. Bebek battaniyeleri el örgüsü tarifine geçiyoruz. Varsa ipleriniz hemen hazırlayın. Çok güzel bir battaniye oluyor bittiğinde.

Bebek Battaniyeleri Örgü Modelleri Anlatımlı

3 mm tığ ile organik pamuklu iplerle örülmüş bir battaniye. Lila rengi ve krem rengi kullanılmış. Bebek battaniyeleri örgü modelleri için birden fazla renk kullanabilirsiniz. İsterseniz tek renk örebilir üzerini örgü çiçek modelleri ile süsleyebilirsiniz. O şekilde de çok güzel oluyor.

Bebek Battaniyeleri El Örgüsü 7

Bebek Battaniyeleri El Örgüsü

Bebek Battaniyeleri El Örgüsü 6

Bebek Battaniyeleri El Örgüsü 5

Bebek Battaniyeleri El Örgüsü 4

Bebek Battaniyeleri El Örgüsü 2

Motifin şemasını gördük. Motiflerin hangi düzende ekleyebileceğimizi gördük. Motifleri birbirine nasıl ekleyeceğimizi gördük. Zincir ve trabzanla motifi yapıyoruz. Motifleri istediğiniz turda bitirerek büyüklüklerini ayarlayabilirsiniz. Daire zincir, uzun çizgi trabzan anlamına geliyor. Motifleri birbirine dikerek iğne ile birleştirebilirsiniz. Son turda trabzanları yaparken birleştirebilirsiniz. Bebek battaniyeleri el örgüsü renkleri ile çok güzel ferah bir battaniye oldu. İşte son hali.

Bebek Battaniyeleri El Örgüsü 1

Bebek Battaniyeleri El Örgüsü 3

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8752

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler