Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Battaniye Modelleri Tığ İşi

Damla motiften kadife iple güzel bir battaniye örüyoruz. Örgü koltuk şalı modeli, örgü TV battaniye modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Damla motifi farklı iplerle de örebilirsiniz. Renk renk örerek artık ipleri değerlendirebilirsiniz. Kolay battaniye modelleri ıtğ işi ile ördüğümüz bebek battaniyesinden. Yine battaniyenin ölçülerini istediğiniz gibi örebilirsiniz. Kadife iple şiş veya tığ fark etmez beğendiğiniz motifleri örebilirsiniz. Kolay battaniye modelleri tığ işi örnekler şiş ile sevdiğiniz beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. Damla motifi daha önce ince iplerle battaniye olarak örgü elbise modelleri olarak örmüştük. Kadife ip battaniye modelleri olarak örmeyi düşünürmüydünüz. 2 renk ip ile örebilir ve kullanabilirsiniz. Gri sarı, gri mavi, gri pembe uyumları yapabilirsiniz. Bebe mavi, bebe pembe uyumları yapabilirsiniz. Vazgeçilmeyen siyah beyaz uyumları ile örebilirsiniz. Kadife ipten tığla bebek battaniyesini birçok renk düzeni ile örebilirsiniz. Şimdi damla motifle ördüğümüz kolay battaniye modelleri tığ işi örneğe geçelim.

Kadife İpten Battaniye

Motifli örneklerle koltuk şalı, TV battaniyesi, bebek battaniyesi örüyoruz. Kadife ipleri örgü yastık modelleri, bebek örgüleri, amigurumiler gibi birçok örgüde kullanıyoruz. Daha önce farklı iplerle ördüğümüz bir motifi kadife iple örerek battaniye yapıyoruz. Kalın ipler ve kalın tığlarla ördüğümüz battaniyeyi kısa sürede tamamlayacaksınız. Battaniyenizin ölçülerini kullanım alanlarına göre belirleyebilirsiniz. Modeldeki ölçüler 127 x 150 cm ebatlarında. Hemen şemayı görelim.

Kolay Battaniye Modelleri Tığ İşi

Yarım ve tam motiflerden oluşuyor. Yarım motifleri örerek kenarlardaki dilim boşluklarını tamamlıyoruz. Kolay battaniye modelleri tığ işi örneğimizin bitmiş haline bakalım.

Kolay Battaniye Modelleri Tığ İşi 1

Kolay Battaniye Modelleri Tığ İşi 2

Çok güzel oldu. Sıra geldi videolu yapılışını izlemeye. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/bernat-moroccan-tiles-crochet-afghan/BRC0502-012163M.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler