Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Çiçek Battaniye Modeli

Şiş örgü modelleri ile örülmüş harika bir battaniye. Tek kişilik battaniye, çift kişilik örgü battaniye olarak örebilirsiniz. Modelde çift kişilik olarak örülmüş. Ölçülerini birazdan paylaşacağız. Şiş örgü çiçek modeli ile daha önce farklı örgü modelleri paylaşmıştık. Yine modelin detaylı yapılışını videolu, şiş örgü çiçek bluz modeli yapılışında bulabilirsiniz. Hem yazılı olarak anlatımı mevcut hem de videolu olarak mevcut. Çok güzel bir model. Şiş örgü çiçek modelinden yapılan örgü modelleri ile güzel bir galeri hazırlamıştık. Galeride örgü kazak modelleri, etol şal modelleri, örgü hırka modelleri, örgü elbise modelleri, örgü çorap modelleri var. En güzel modellerden oluşan bir galeri. Çok güzel duran her tarz iple örebileceğiniz bir örnek. Bugün bebek battaniyesi olarak öreceğiz. Aslında çift kişilik battaniye olarak örülen bir model. Hadi gelin birlikte şiş örgü çiçek battaniye modeli yapılışına geçiyoruz.

Şiş Örgü Çiçek Battaniye Modeli 1

Çiçek Modeli Örgü Battaniye Yapılışı

Çok güzel bir battaniye. Şahane olmuş. Model zaten çok güzel. Şiş örgü çiçek battaniye modeli hemen örmek isteyeceğiniz modellerden. Bebek battaniyesi olarak örebilirsiniz. Bebek battaniyesi olarak 90 x 90 cm ebatlarında örülüyor. 100 x 100 cm ebatlarında örebilirsiniz. Tek veya çift kişilik battaniye olarak örmek istediğinizde ölçülerini istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Modeldeki battaniye 129,5 x 157,5 cm ebatlarında. Kenarında püsküllerle çok güzel durmuş. Kenarına herhangi bir pirinç, lastik, haraşo örmeden modele başlayabilirsiniz.

Modeli 5 mm şişle örebilirsiniz. 5 mm şişle uyacak ipleri kullanabilirsiniz. Eğer az önce bahsettiğimiz ölçülerde örmek isterseniz şişe 244 ilmek atarak başlayabilirsiniz.

Şiş Örgü Çiçek Battaniye Modeli

Şiş örgü çiçek battaniye modeli için videolu anlatımı izleyelim. Ve dilediğimiz örgü modelleri ve yapılışlarında kullanalım.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/bernat-lace-and-cable-afghan/BRK0502-003214M.html?cgid=122820-heirloom-projects

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler