Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Popcorn Battaniye Yapılışı

Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz sosyal medyada karşınıza çıkmış bir battaniye modellerinin yapılışını hazırladık. Popcorn battaniye yapılışı. Büyük motifli battaniye örneklerini sevenler için süper bir örnek. Dantel yatak örtüsü modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Video yabancı örgü modellerinden ama çok net bir şekilde nasıl örüldüğü anlaşılıyor. Ellerini takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Popcorn battaniye yapılışı video anlatımı yapılırken şemada yine videoda veriliyor. Adımları takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Popcorn battaniye örneklerinden yıldız popcorn büyük motif yapılışı çok sevilen ve çok güzel örneklerden. Popcorn çiçek motif yapımı da çok kullanılan motifli battaniyelerden. Popcorn kalp battaniye yapılışı ilk paylaştığımız andan itibaren çok sevilen ve çok örülen bir örnek. Sizde bebekleriniz için örebilirsiniz. Hadi şimdi popcorn battaniye yapılışına geçelim.

Popcorn Battaniye Yapılışı Anlatımlı

Hemen sizlere önce battaniyenin şeması ile başlayalım.

Popcorn Battaniye Yapılışı

Şemada daireler zincir, x ler sık iğne, uzun çizgiler trabzan ve son sembolümüz papcorn anlamına geliyor. Popcornları bildiğiniz bir teknikle yapabilirsiniz. Veya aynı yere 5 trabzan yapıp ilmeği çıkartıp baştaki trabzana takabilir ve sondaki ilmeğe tekrar tığı geçirip birlikte örebilirsiniz. Battaniyedeki popcorn bu şekilde yapılıyor. Detayları videoda görebilirsiniz.

Battaniyenin yapılışında pamuklu iplik ve 3 mm tığ kullanılmış. Sizler iplerinize göre tığlar seçebilirsiniz. Popcorn bebek battaniyesi kenarı için yine popcornlu örnekler kullanabilirsiniz. Veya sade olarak da bırakabilirsiniz. Motif çok güzel bir motif. Sade olarak da çok güzel duracaktır.

Popcorn Battaniye Yapılışı 1

Battaniyemiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Şimdi popcorn battaniye yapılışı nasıl oluyor ayrıntılı bir şekilde izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler