Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Yapılışı

Tığ işinden örgüye yeni başlayanlar için ve tabi ki herkes için kolay tığ işinden yelek yapımı hazırladık. Renkleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Her yaşa uygun olarak örebilirsiniz. Kol ekleyerek bebek hırka modelleri olarak yapabilirsiniz. Zikzak bebek yeleği yapılışını da sizlerle paylaşmıştık. Kız çocukları içinde , erkek bebekleri içinde uygun bir örnek. Sivri önlü bebek yeleği olarak da geçiyor ismi. Zikzak bebek battaniyesi nasıl yapılır videolu olarak sitemizde bulunan tarifler arasından ulaşabilirsiniz. Kız çocukları içinse saç örgülü bebek yelek modeli yapılışını yine videolu olarak yayınlamıştık. Örmesi çok keyifli bir yelek. Saç örgülü kısımları daha uzun yaparak her yaşa uygun olarak örebilirsiniz.

Erkek Bebek Yelek Modelleri

Yapılışını sizlere şemalı olarak vereceğiz. Şemada sayılar ön ve arkalar nasıl yapılacak ayrıntılı bir şekilde gösteriliyor. Cepli güzel bir model yapacağız. Şemada daireler zinciri , artılar sık iğneyi , uzun çizgiler ise trabzanı temsil ediyor. Yeleği yaparken ön ve arka için istediğiniz uzunlukta zincir çektikten sonra üzerine 1 sıra trabzan örüyorsunuz. Bir sonraki turda 1 sıra sık iğne örüyorsunuz. Modelin yapılışı bu şekilde yapılıyor. Şimdi şemaları görelim.

Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Yapılışı 3

Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Yapılışı 2

Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Yapılışı 4

Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Yapılışı 5

Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Yapılışı 6

Yeleğimiz bitti. İsterseniz üzerine örgü aplike modelleri ekleyip dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Armalar dikebilirsiniz.

Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Yapılışı 1

Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Yapılışı

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Yapılışı”
  1. Ayse dedi ki:

    Gelin lizöz yapmak ıstiyorum modelleriniz varsa birde kaç ilmek yapmak gerekir paylaşmanın rica ediyorum

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Ayşe Hanım şuan tariflerimiz arasında yok ama notunu alıyorum . En kısa zamanda paylaşım yapacağız. Takipte kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler