Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zikzak Bebek Yeleği Nasıl Yapılır?

Erkek bebek yelek modelleri ve kız bebek yelek modelleri için uygun bir örnek. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Dilimli örgü örnekleri ile yapılmış güzel bir model. Nasıl yapıldığı videoda baştan sona anlatılıyor. Aklınıza takılan bir nokta olursa sorabilirsiniz. Kızlar için de erkekler içinde örebilirsiniz. Mesela erkek için lacivert ve beyaz ipleri kullanarak çok şık bir erkek bebek yelekleri örgü modelleri açıklamalı örneği yapabilirsiniz. Kızlar için videodaki gibi sarı renkleri kullanabilirsiniz. Sarı renk kız içinde erkek içinde kullanabilirsiniz. Bence renklerin ayrımı olmamalı her rengi erkekte kız da giyebilmeli. Ama buna dikkat eden , bazı renkleri giydirmeyenler olabiliyor. Herkesin kendi tercihi tabi ki. Bebek yelekleri videoda anlatılan örnek çok şık bir model. Bir tarafı zikzak bir tarafı düz bir model. Sanki iki tarafı da zikzakmış gibi duruyor. Bu şekilde dilimli bebek yelekleri olarak çok güzel bir görüntü oluşturuyor.

Yeni ve şık örgü yelek modelleri arıyorsanız sizlere yabancı bir siteden Türkçeye çevirerek anlatımını verdiğimiz ve sonrasında sizlerden gelen yoğun istekler üzerine video çektiğimiz saç örgülü yelek nasıl yapılır yazımızı inceleyerek kızlarınız için yeni modeller örebilirsiniz. Yine yandan örülen bebek yeleği yapılışı da çok güzel bir örnek.

Anlatımlı Bebek Yelekleri

Videoda ayrıntıları ile verilen çok şık bir yelek. Sizde çocuklarınız  ve torunlarını için bu şık yelekten keyifle örebilirsiniz. İşte tarifi.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler