Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Süveter Örneği Anlatımlı

İster erkek çocuklarınız için isterseniz kız çocuklarınız için çocuk süveter örneği anlatımlı modeli örebilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Şiş örgü modelleri örmeyi bilenler bu örneği rahatlıkla örebilirler. Örgüye yeni başlayanlar biraz zorlanabilirler. İki renk aynı anda örülerek yapılıyor. Yapılışını sizlere fotoğraflarla, şemalarla hazırladık. İstetediğiniz yaş grubu için ilmek sayılarını ayarlayarak örebilirsiniz. 2 renkli örgü modellerinden. Bu güzel örneği hırka modellerinde, yelek modellerinde, şapka modellerinde, atkı modellerinde de kullanabilirsiniz. Şiş örgü kar deseni her örneğe yakışacak bir model. Desenin şemasını yazı içinde bulabilirsiniz. Her bir kutucuk 1 ilmek. İlmek sayılarınızı buna göre ayarlayabilirsiniz. Kar desenine göre. Erkek süveter nasıl örülür fotoğraflarda detaylar. Bebek süveteri yapımı için çok güzel bir örnek. Kırmızı beyaz  renk ipler bu desende çok güzel durur. Siyah beyazda aynı şekilde. Kızlarımız için saçaklı örgü süveter yapılışı da harika bir örnek. Tarifi inceleyip kızlarınız için örebilirsiniz.

Kolay Süveter Modelleri Anlatımlı

İki rengi aynı anda örerek ilerlediğimiz bir örgü süveterBebek yelek modelleri, bebek süveter modelleri çok kullanıyoruz. Doğduğu andan itibaren. Özellikle yelekler çok kullanılıyor. Süveter modelleri araştıranlar için çocuk örgü süveter örneği anlatımlı bir model hazırladık. Maalesef çok detaylı anlatımı yok. Kar deseninin ve diğer desenlerin şeması mevcut. Ve örgümüz bittiğinde nasıl duracak onu göreceğiz.

Önce örneğimizin şemasını görelim.

Çocuk Süveter Örneği Anlatımlı 3

Çocuk Süveter Örneği Anlatımlı 9

Çocuk Süveter Örneği Anlatımlı

Ve şemaları uyguladıktan sonra ve süveterimiz bittiğinde nasıl görünüyor ona bakalım.

Çocuk Süveter Örneği Anlatımlı 1

Çocuk Süveter Örneği Anlatımlı 2

Çocuk Süveter Örneği Anlatımlı 7

Çocuk Süveter Örneği Anlatımlı 8

Çocuk Süveter Örneği Anlatımlı 6

Çocuk Süveter Örneği Anlatımlı 5

Kaynak : https://item.taobao.com/item.htm?spm=2013.1.20141002.8.19247d8bnYl5VN&scm=1007.10009.70205.100200300000001&id=552168023333&pvid=9a03136e-fca9-4b26-8391-406f2410af4b

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler