Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fırfırlı Bebek Yelekleri

Bebek yelek modellerinden çok güzel bir model yapılışı hazırladık. Etek ucunda küçük bir fırfırı olan şık bir yelek. Bebek yeleklerinden tarifli birçok güzel modelin yapılışını hazırlamıştık. Şimdi o modeller arasına çok güzel bir model daha ekliyoruz. Örgü severler bu modele bayılacaklar.

Geçtiğimiz günlerde de sizlere kız bebek yelek modeli anlatımlı örnek olarak fırfırlı bebek yeleği açıklamalı bir model yayınlamıştık. Orada da bahsetmiştim. Kızım aynı modelden kullanmıştık. Sizde kızlarınız için örgü bebek yelek modelleri yapabilirsiniz. Şimdi anlatacağımız modelde çok güzel. Fuşya renginde süper bir yelek. Hele düğmeleri. Çilek şeklinde. Sizde örgülerinizde bu şekilde dekoratif düğmeler kullanabilirsiniz. Örgülere çok yakışıyor. Özellikle bebek örgü modelleri ve yapılışlarına. Bu şekilde dekoratif düğmeler büyük hobi marketlerde ve nette satışı oluyor. Bulabilirsiniz.

Fırfırlı Robadan Bebek Yeleği Nasıl Örülür Anlatımlı

Robadan bebek örgülerinden çok şık bir yelek. Anlatımı videoda verilmiş. Sizde bu şık yelek modelinden kız çocuklarınız için örebilirsiniz. İlmek sayılarını örmek istediğiniz yaş gurubuna göre ayarlayabilirsiniz. İp olarak bebe yünleri, pamuklu iplikler tercih edebilirsiniz. Çocuklar için ördüğünüz iplere onlara zarar vermeyecek antibakteriyel ipler tercih edebilirsiniz. Pamuklu iplikler , ketenli doğal iplikler onlar için çok daha iyi olacaktır. Şiş olarak aldığınız iplere uygun şişler tercih edebilirsiniz. İplerin üzerindeki etiketlerde kullanmanız gereken şiş ölçüleri yazmaktadır. Onlara uygun olanlardan seçebilirsiniz.

Fırfırlı Bebek Yelekleri

Fırfırlı Bebek Yelekleri 1

Son olarak videoya geçelim ve fırfırlı bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler