Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Dikişsiz Bebek Yelek Modelleri Yapılışı

Çok beğeneceğiniz güzel bir yelek modeli yapımı paylaşıyoruz. Erkek bebek yelekleri örgü modelleri açıklamalı örneklere daha uygun bir model. Sizlere anlatımlı bebek yelek modelleri tarifleri vermeye devam ediyoruz. Video 5 parçadan oluşuyor. Aklınıza takılan bir nokta olursa sorabilirsiniz. Yapılışı ayrıntılı bir şekilde verilmiş. Dünde sizlere kız bebekleri için uygun kız bebek ata yeleği yapımı vermiştik. Bugün de erkek bebekleri için örgü modeli yelek yapımı veriyoruz. Üzerini isterseniz örgü süslemeler ile de süsleyebilirsiniz. Örgüden fiyonk yapıp üzerine dikebilirsiniz. Arka kısmına da dikebilirsiniz. Hiçbir süsleme yapmadan kullanabilirsiniz. Model süslü bir model. Örgü yelek modeli yapımını istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Bu modele gri ve sarı renklerde çok yakışıyor. Gri ve sarının uyumunu çok seviyorum. Erkek bebek anlatımlı yelek modellerinde, battaniye modellerinde kullanabilirsiniz bu iki rengi. Yine gri ve mavi de birbirine çok güzel uyuyor.

Dikişsiz Erkek Bebek Yeleği Nasıl Yapılır?

Modelin yapılışı sizlere ayrıntılı bir şekilde videolu olarak veriliyor. Modelde verilen ölçüler 2 yaş için uygun. Sizler farklı yaşlara uygulayacaksanız ilmek sayılarını artırarak yapabilirsiniz. 1 adet iplik kullanılmış. Yünlü ve akrilik karışımı bir iplik. 4 numaralı şişle örülmüş. Bu modeli için 6 adet düğmeye ve eğer arma dikmek istiyorsanız beğendiğiniz desende armaya ihtiyacınız olacak.

Modeli 111 ilmek ile başlıyorsunuz. 1 ilmek düz 1 ilmek ters örerek videoda anlatıldığı gibi örmeye devam ediyorsunuz. Örgü askılı yelek yapımı ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta.

Yeleğin önden ve arkadan görünüşü.

Videolu, Dikişsiz Bebek Yelek Modelleri Yapılışı 1

Videolu, Dikişsiz Bebek Yelek Modelleri Yapılışı

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Videolu, Dikişsiz Bebek Yelek Modelleri Yapılışı”
  1. Naciye dedi ki:

    Ben bunun yazili aciklamasini istiyorum videodan birsey anlamadım 2 yasinda ogluma ormek istiyorum

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Naciye Hanım. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Elimizde şuan için yazılı yapılışı mevcut değil. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler