Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Çocuk Yelek Modelleri ve Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden kız bebekler için çok güzel bir yeleğin yapılışını hazırladık. Farklı renkte iplerle erkek bebek yelek modelleri olarak da örebiliriz. Her iki cinsiyet için örülecek bebek yeleklerinden. Yakadan başlama bebek yeleklerini örmeyi çok seveceksiniz. Baklava dilimlerinden oluşan ajurlu örgü modellerinden. Aralarda renkli haraşolar var. Bebek yelek modellerinde beğendiğiniz şiş örgü örneklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dümdüz örgüler örüp üzerini iğneler ile işleyebilirsiniz. El nakışları, kanaviçe etamin modelleri, örgü aplike modelleriyle süsleyebilirsiniz. Mesela erkek bebekler için 2 -3 yaş erkek bebek yeleği nasıl örülür inceleyebilir hemen örmeye başlayabilirsiniz. Eğer elinize yarım ipleriniz varsa onlarla da çok güzel tığ işi bebek yelekleri örebilirsiniz. Mesela renkli tığ işi bebek yeleği yapılışı kolayca öreceğiniz yeleklerden. Şimdi şişle örülmüş kız çocuk yelek modelleri ve yapılışını öğrenelim.

Şişle Kız Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Renkli yakadan başlanmış üst kısmı düz altı desenli çok hoş bir yelek. Kolay şiş örgü bebek yelek modelleri ve yapılışı kolay olmasına karşın çok şık. Yakadan ilmek sayılarını ayarlayarak büyük küçük herkes için örebilirsiniz. Renkli olan haraşoları tek renk olarak da örebilirsiniz.

Kız Çocuk Yelek Modelleri ve Yapılışı

Kız Çocuk Yelek Modelleri ve Yapılışı 3

Kız Çocuk Yelek Modelleri ve Yapılışı 4

Modeli erkek bebekleri için örmek isterseniz aşağıdaki gibi görünecek. Böylece modelin erkek yeleklerinde nasıl durduğunu görmüş oluyoruz. O halde videodan rahatlıkla örebiliriz.

Kız Çocuk Yelek Modelleri ve Yapılışı 2

Kız Çocuk Yelek Modelleri ve Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim ve kız çocuk yelek modelleri ve yapılışını öğrenelim.

Kaynak : https://www.instagram.com/kardes.orguler/?hl=tr

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler