Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından bugün bebeklere özel yelek yapılışı hazırladık. Renkli tığ işi bebek yeleği yapılışı için elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Artık ipleri değerlendirmek isteyenler için tığ işi yelek modelleri örmek isteyebilirsiniz. Bebek yelekleri için tığ işinden beğendiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Bir arada birçok örneği kullanarak yeni modeller tasarlayabilirsiniz. Şiş örgü örnekleri, tığ işi örgü modelleriyle çok güzel yelekler ördük. Mesela 2 motiften bebek yeleği yapılışı tığla örülmüş kısa sürede tamamlanacak modellerden. Burgulu erkek bebek yeleği yapılışı ise şiş ile örülmüş çok şık bir model. Sadece tek bir modele bağlı kalmadan birkaç örneği bir arada kullanarak yelekler, hırkalar, bebek örgüleri örebilirsiniz. Hazırsanız çok hoşunuza gidecek renkli tığ işi bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Tığla Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Bebekler için çok güzel bir yelek anlatımı daha hazırladık. Yakadan başlama yelek modellerini kızlar için erkek bebekler için örebilirsiniz. Erkekler için ördüğünüzde düz trabzanlı örnekleri kullanabilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı

Tığ işi yeleği tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Elinizde fazlaca yarım ipiniz varsa hemen yeleği örmeye başlayabilirsiniz. Renkli tığ işi bebek yeleği yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler