Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kahve Çekirdeği Örneğinden Bebek Yeleği

Bebek örgü modellerine yeni bir model daha ekliyoruz. Sırada kahve çekirdeği örneğinden bebek yeleği yapılışı var. Kahve çekirdeği örneği bebek yeleklerine çok yakışıyor. Bebek yelekleri, bebek hırkaları, bebek battaniyesi, bebek şapkası, bebek patikleri gibi bebeklere özel örülen tüm örgülerde örneği kullanabilirsiniz. Kahve çekirdeğinden bebek yeleği kız bebekler içinde erkek bebekler içinde uygun. Erkek bebek yelek modelleri olarak örmek istediğinizde renk değişikliği yapabilirsiniz. Üst kısımda kullanılan örneği iptal edebilir burada düz örgüleri kullanabilirsiniz. Haraşo örgü modellerini kullanabilirsiniz.

Bebek haberini, torun haberini aldıktan sonra hemen araştırmalara başlarız. En güzel bebek örgü modellerini örmek isteriz. Yelekler, hırkalar, battaniyeler, patikler… Renk renk desen desen örmek isteriz. Mesela saç örgülü bebek yeleği kızlar için örülecek en güzel yeleklerden biri. Anlatımına örgü yelek modeli yapımından ulaşabilirsiniz. İstiridye modeli bebek yelek yapılışı beğeneceğiniz diğer modellerden. Daha fazlasına ise önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi kahve çekirdeği örneğinden bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Kahve Çekirdeği Örneğinden Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Şiş örgü bebek yelekleri arasında kolayca öreceğimiz bir modelin yapılışını ekliyoruz. Yeleğin yapılışında kahve çekirdeği örneğini kullanıyoruz. Aynı ölçülerde aynı iple ördüğünüzde yelek 1, – 1,5 yaş için uygun olacak. İlk olarak modeli tamamladığımızda nasıl göründüğüne göz atalım.

Kahve Çekirdeği Örneğinden Bebek Yeleği

Sıra geldi videoyu izlemeye. Yeleği kolayca örebilmek için hemen anlatıma geçiyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler