Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı

Kız çocukları ile şiş örgü modelleri ile örülmüş örgü bolero modelleri anlatımlı tarif hazırladık. Videolu anlatımla birçok farklı renkle öreceğiniz ve üzerini isterseniz süsleyeceğiniz bir model. Bebek yelek modellerinde bebek bolero modelleri çok kullanışlı oluyor. Kızım yeni doğduğunda yelek olarak biraz büyüdüğünde ise bolero olarak kullanmıştım. Bebek yeleklerinde boleroları sizde öyle yapabilirsiniz. Yeni model yelek örneklerini sizde o şekilde yapabilirsiniz. Benimki sadece bir fikir. Yelek örgü modelleri ve yapılışları için bebe yünlerini kullanabilirsiniz. Kız çocuk bolero örelim. Detayları izleyelim. İplerimizi ayarlayarak örmeye başlayalım.

Örgü Bolero Bebek Yeleği

Kırmızı bolero 48 ilmek ile başlıyor. Siz örmek istediğiniz yaşa göre ilmek sayılarını ayarlayabilirsiniz. Bebe yünleri ile örebilirsiniz. Üzerini inciler ile örgü çiçek modelleri ile kurdeleler ile süsleyebilirsiniz. Örgü bolero modelleri anlatımlı örnek ön kısmı süslemeye müsait. Brezilya nakışı örnekleri ile kanaviçe etamin modelleri ile süsleyebilirsiniz.

Boleroya ister önce arka kısmı örerek isterseniz önleri örerek başlayabilirsiniz. Arka kısmı ördüğünüzde yanlardan ilmek çıkartarak da örebilirsiniz. Bolero modellerinin birçok yapılış şekli var diyebiliriz.

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı 5

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı 1

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı 2

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı 3

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı 6

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı 7

Yanlardan ilmek çıkartarak yeleğimizi nasıl örebiliriz resimlerle görelim.

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı 8

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı 9

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı 10

Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı 4

Yeleği her zaman kestiğiniz sayılarla kesebilirsiniz. Arka kısmı düz örgü ile örüyoruz. Ön kısımlara haraşo örgü modelleri ekliyoruz. Önde bulunan dilimleri süsleyebilirsiniz. Yeleğe tüller, danteller ekleyebilirsiniz. Şimdi örgü bolero modelleri anlatımlı örnek nasıl örülüyor onu izleyelim. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Kaynak : http://lilikatrico.blogspot.com/2012/09/bolero-sanfoninha.html?spref=pi&m=1

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Örgü Bolero Modelleri Anlatımlı”
  1. Haja dedi ki:

    Bravo j’ai aimé

  2. Haja dedi ki:

    👍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler