Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş İle Örgü

Şiş örgü modellerinden harika bir örnek daha. Kolay ama çok şık duran bir model. Bebek örgü modellerinde ve daha birçok örgüde kullanabilirsiniz. Erkek bebek örgü modellerinde hırkalarda, yeleklerde çok şık duracak bir örnek. Renk renk de örebilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlar için şiş ile kolay örgü modelleri ile başlayabilirsiniz. Daha önce ilk defa örgü örecekler için videolu örgüye nasıl başlanır örgü teknikleri nelerdir kısaca bahsetmiştik. İlmek nasıl atılır, düz örgü, ters örgü nasıl örülür tek başlık altında bulabilirsiniz. Teknikleri öğrendikten sonra istediğiniz her modeli rahatça örebilirsiniz. Kolay örneklerden başlayıp zora doğru, iki renkli örgü modelleri ve diğer modellere başlayabilirsiniz. Kendiniz için, eşiniz için, çocuklarınız için, sevdikleriniz için örgü örnekleri örebilirsiniz.

Şiş ile Örgü Modelleri

4 ve katlarından + kenar ilmeklerinden oluşan çok hoş bir örnek. Şiş ile örgü örneğini şapka modellerinde, atkı modellerinde, yeleklerde, hırkalarda ve daha birçok örgüde kullanabilirsiniz. İp olarak bebe yünlerini kullanabilirsiniz. Ve kullanacağınız ipe uygun şişler kullanabilirsiniz. Model arka yüzden kurularak ilerliyor. İlmekleri attıktan sonra kenar ilmeğini örmeden alıyoruz. 3 ilmek ters, 1 ilmek düz olarak devam ediyor. Kalan kısımları videodan takip ederek örebilirsiniz.

Şiş İle Örgü

Modelimiz üstte gördüğümüz gibi duruyor bittiğinde. Şimdi detaylı bir şekilde videolu olarak nasıl örüldüğünü görelim. Takıldığınız herhangi bir yer olursa çekinmeden sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler