Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zikzak Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek yelek örneklerinden sizlere çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Zikzak bebek yeleği yapılışı. Daha önce bebek battaniyesi modellerinde kullanmıştık. Şimdi biraz üzerinde değişiklik yaparak bebek yeleklerinde kullanıyoruz. Aslında aynı şekilde örülüyor. Artırma yani şekil verme farklı olduğu için örgü bebek yeleklerine çeviriyoruz. Tığ işi örgülerle ördüğümüz çok güzel bir yelek. Zikzak bebek yeleği yapılışını battaniyelerde olduğu gibi renk renk örebilirsiniz. Yada tek renk örebilirsiniz. Yeleğin kol kısımlarına, alt etek ucu kısımlarına danteller, fistolar ekleyebilirsiniz. Tığ işi bebek yelek yapımı üzerinde süslemeler da yapabileceğiniz bir model. Örgü çiçek modelleri ile de süslemeler yapabilirsiniz. Tığ ile kolay yelek modellerinden erkek bebekler içinde örebileceğiniz bir örnek var. Erkek bebek yeleği yapılışı anlatımlı çok güzel bir örnek. Severek yapacağınız bir model. Daha fazla bebek yelek modelleri yapılışına önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Şimdi zikzak bebek yeleği yapılışına geçelim.

Zikzak Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Yakadan başlama bebek yeleği yapılışı çok şık bir yelek. Zikzak bebek yeleği yapılışı hazırladık. Yabancı örgü modellerinden. Ellerini takip ederek örebilirsiniz benim gibi dil bilmiyorsanız. Ben dil bilmediğim için öyle yapıyorum. Örgünün dili aynı. Geçişler, örüş şekilleri hep aynı.

Zikzak Bebek Yeleği Yapılışı

Bebe yünleri, pamuklu ipler, akrilik ipler, keten ipler gibi birçok çeşit iple örebileceğiniz bir model. Etek uçlarında dantel, tül veya fistolarla da çok güzel olacak. Zikzak bebek yeleği yapılışını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken altta bulunan videoyu izlemek. Keyifli örgüler. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler