Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

0-1 Yaş Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek örgü modellerinden çok güzel yeni bir tarifle devam ediyoruz. Çok güzel hepinizin kolayca öreceği tığ işi bebek yeleği yapılışı hazırladık. 0-1 yaş tığ işi bebek yeleği yapılışının ölçülerini ayarlayarak her yaş için örebiliriz. Genç kızlara, kendimize örebiliriz. Yazlık örgü büstiyer modelleri olarak kullanabiliriz. Ön kısmı da tek parça örüp üstü örgü altı kumaş elbise modelleri olarak örebiliriz. Yazlık bebek yelekleri olarak da kullanılacak çok güzel bir model. Kızlara çok yakışacak.

Bu bölümde çok güzel yeleklere değineceğiz. Kız çocukları için ördüğümüz yaz kış kullanabilecekleri yelek örnekleri yer alıyor. Mesela dantel motifli bebek yeleği yapılışı tamamlandığında çok güzel duruyor. Büyük küçük herkes için örülebilir. 2-3 yaş kız bebek yeleği yapılışı hazırlamıştık. Yine ölçüler ayarlanarak her yaşa göre örülebilir. Yelekte kullanılan örnek yazlık örgü modellerine de çok yakışacak. Yakası papatyalı örgü bebek yeleği yapılışını da incelemeden geçmeyin dedim. Şimdi 0-1 yaş tığ işi bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Tığla Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Su taşı örneği ve trabzanlarla örülmüş çok güzel bir yelek. Ayrıcı inci düğmeler yeleğe çok yakışmış. Ahşap düğmeler de çok yakışır. Üzerinde handmade yazan düğmeler de kullanabilirsiniz. Deniz kabuğu şeklinde düğmeler bulabilirseniz onları da yelekte kullanabilirsiniz.

İlk olarak yeleği tamamladığımızda nasıl göründüğüne bakalım.

0-1 Yaş Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı 7

0-1 Yaş Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı 6

0-1 Yaş Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı 4

0-1 Yaş Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı 5

0-1 Yaş Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı 3

0-1 Yaş Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı 2

0-1 Yaş Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı 1

0-1 Yaş Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı

Çok güzel değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Bebek yeleği nasıl örülür öğrenelim.

Kaynak : https://www.instagram.com/cicekbebeg/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler