Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Kız Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Kız bebekler için tarz yelek yapılışı hazırladık. Yine bir Örgü Tasarım Işıl Hanım tarifi. Türkçe videolu anlatımla yeni kız bebek yelek modeli yapılışını örebilirsiniz. Bebek yelek modellerinde en güzel modelleri örmeye devam ediyoruz. Şiş örgü örnekleriyle hazırlanmış kolay ve şık bir yelek. Yine her renkle örmek isteyeceğiniz tariflerden. Bebek yeleklerinde çok sevilen modellerin yapılışından bahsedelim. Daha sonra yeni tarifimize geçeriz. Son model bebek yeleklerini örmeye devam ediyoruz. Saç örgülü yelek modeli yapılışı hazırlamıştık. Çok sevilmişti ve her yaş için örüldü. Örgü yelek modelleri yapımından tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Yakası ajurlu bebek yeleği yapılışı yine çok seveceğiniz modellerden. Şapka, atkı, patik gibi eklemeler yaparak çok güzel bebek takımları örebilirsiniz. Kız çocukları için şiş örgü modelleriyle son model süveterlerde örebilirsiniz. Mesela süveter modelleri çok güzel örnekle örülmüş kenarlarında püsküllerle tamamlanmış örgü süveterlerden. Şimdi çok beğeneceğimiz yeni kız bebek yelek modeli yapılışını öğrenelim.

İki Şişle Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Birçok renkle örmek isteyeceğimiz harika bir bebek yeleği anlatımı hazırladık. Türkçe videosuyla Işıl Hanım tüm detaylarıyla anlatılıyor. Spor çok şık bir yelek. İlmek sayıları ayarlanarak her yaşa göre örülebilir. Hatta küçük değişiklikler yapılarak erkek bebekler içinde örülebilir.

Yeni Kız Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Düğmeleri, rengi ve modeliyle çok güzel bir yelek. Eğer hazırsanız hemen yeni kız bebek yelek modeli yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler