Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yaprak Modeli Bebek Yeleği

Bebek yeleklerinden çok güzel bir örnek daha. Yaprak desenli bebek yeleği yapılışı. Harika bir model. Yaprak kısmını dikdörtgen şal modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek yeleklerinden bu örneği kız ve erkek çocuklar için örebilirsiniz. Şiş örgü modelleri ve tığ işi örgülerle torunlarınıza, kız ve erkek çocuklarınıza şahane örgüler, yelekler örebilirsiniz. Bebek bolero yapımı videolu örnek kızlar için çok güzel ve kullanışlı. Haraşo erkek bebek yeleği yapılışını da erkek torunlarınız için örebilirsiniz. Üzerine armalarla küçük süslemeler yapabilirsiniz. Çok uygun olacak bir örnek. Bebek yelekleri anlatımlı daha birçok örnek var. Bir tıkla hepsine ulaşabilir beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. Bebek örgü örnekleri örerek satış yapan birçok takipçimiz var. Kendisine yeni model soranlar için birazdan başlayacağımız yeleğin modelini gösterebilir ve hemen örmeye başlayabilir. Çok güzel bir örnek. Yapraklı kısmı çeyizlik şal modelleri içinde çok uygun.

Yaprak Deseni Yelek Modeli

Yaprak desenli bebek yeleği yapılışı modelde verilen ölçüler 1,5 – 2 yaş için uygun. Siz ilmek sayılarını artırarak veya azaltarak istediğiniz yaş için örebilirsiniz. 112 ilmek ile başlayabilirsiniz. Bu ölçülerle 1,5 yumak ip gidiyor. Bebe yünleri ve 3 – 3,5 mm şişlerle örebilirsiniz. Şiş ölçülerini ipin kalınlık ve inceliğine göre, sizin örgü şeklinize yani elinizin sıkılığına göre ayarlayabilirsiniz.

Yaprak Desenli Bebek Yeleği Yapılışı 2

Yaprak Desenli Bebek Yeleği Yapılışı 1

Yeleğimiz çok şık duruyor. Şimdi ayrıntılı bir şekilde bu örneğin, bu şık yeleğin nasıl örüldüğünü izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
One thought on “Yaprak Modeli Bebek Yeleği”
  1. Carmen Rosa dedi ki:

    Bellísimos los modelos, gracias

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler