Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Bolero Yapımı Video

Anlatımlı bolero yelek yapılışı. Bebek bolero yapımı videoda sizlere kısaca anlatmaya çalıştık. Bebek yeleklerinden en çok istenilen bir modeldi. Bizde dilimizin döndüğünce sizlere videolu olarak anlatmaya çalıştık. Umarım anlatabilmişimdir. Bu şık bebek bolero yapımını istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Ve istediğiniz şekilde süsleme yapabilirsiniz. Kurdeleler ile, inciler ile, örgü çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Biz çiçek şeklinde boncukları dikerek bir süsleme yaptık. Bebek bolero modelini her yaş grubu için örebilirsiniz. Sayıları artırarak. Atacağınız ilmek sayısı kullanacağınız ipin kalınlık ve inceliğine göre değişecektir. İlmeklerinizi hesaplarken bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Daha bizde anlatımlı birçok örgü modeli var. Saçaklı örgü süveter yapılışı. Saç örgülü yelek nasıl yapılır, tığ işi dantel yelekler, bolerolar, hırkalar, atkılar, şapkalar. Bizde yok yok. Bugünse kolay bolero modelleri yapılışı var.

Anlatımlı Bolero Yapımı

Bebek bolero yapımı videoda kullandığım ip çok öncelerde aldığım bir ipti. Zincir ip tarzında bir ip. Bu proje için evde kalın 1,5 – 2 ipiniz varsa kullanabilirsiniz. Daha küçük çocuklar için daha az ip gidecektir. Sizlere önce yeleğin yapılışını resimli olarak göstermek istiyorum. Ön parçalar, ön parçaların birleşmiş ve birleştikten sonra dikmeden bitmiş hali.

Bebek Bolero Yapımı Video 15

Bebek Bolero Yapımı Video 16

Bebek Bolero Yapımı Video 17

 

Buda yine aynı örneği nako vals ile ördüğüm modeli. Diğer modelde birleştirerek yapmıştık. Burada ayrı ayrı örüp tek tek dikerek yaptık. İki şekilde de örebilirsiniz.

Bebek Bolero Yapımı Video 20

Bebek Bolero Yapımı Video 19

Aynı modelin farklı renklerle uygulanmış hali.

Şimdi bolero yeleği nasıl yaptık videolu olarak görelim. İyi seyirler.

Yelek resimleri kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/tatmel/post207045603/?aid_refresh=yes

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler