Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Yelek Modelleri Bebek

Bolero yelek modellerinden erkekler için çok sevimli, minnoş bir modelin yapılışını hazırladık. Hep kızlarımız için bolero örecek değilik ya. Birde oğullarımıza örelim. Baştan sona tüm detayları videoda. Işıl Hanıma bu güzel tarifi için çok teşekkür ederiz. Bebek yelekleri en çok ördüğümüz modellerden. Bu aralar annem sürekli bebek yeleği, bebek hırkası, patik modelleri gibi örgüler örüyor. Bir torunu daha olacak inşallah. Bebek örgü modeli olarak yeni örnekler arıyorsanız bu model kız bebekler içinde örülebilecek çok güzel bir örnek. Üzerine amigurumi oyuncaklar dikebilirsiniz. Örgü aplikeler yapabilirsiniz. Bebek el örgü modellerinden erkek yelek modelleri bebekler için olan örneğimizin yavaş yavaş yapılışına geçelim.

Erkek Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Çok hoş bir model. Farklı renklerle örüldüğünde de çok güzel duracak bir model. Dekoratif düğmeler veya dekoratif süslerle çok güzel duracak bir model. Erkek yelek modelleri bebekler için olan model üzerinde çok güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Cepler ekleyebilirsiniz.

Erkek Yelek Modelleri Bebek

3 düğmeli ve sevimli bir ayıcıkla süslenmiş bir örnek. Haraşo örgü modeli, lastiklerle yapılıyor. Bolero yelek yapılışını kısa sürede tamamlayacak ve hemen kullanmaya başlayacaksınız. Modelde 3,5 mm şiş ve % 100 akrilik iplik seçilmiş. 1 adet ip yeterli oluyor. Şişe 82 ilmek ile başlıyoruz. Ve 2 düz 2 ters lastik modelinden 12 sıra örüyoruz. 4 cm civarı. Daha sonra dönmeli olarak örüldüğü için videodan takip ederek örebilirsiniz. İşte örneğin nasıl yapıldığını anlatan güzel video.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler