Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yaprak Desenli Yelek Modeli

Yaprak desenli yelek modellerinin kol kısımlarını uzatarak yaprak modeli bebek hırkası olarak da örebilirsiniz. Aynı örneği bere modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok hoş bir örnek. Detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Bebek yelekleri olarak istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Daha fazla bebek örgü yelek modelleri anlatımlı örneğe mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Hobi dünyasına ait birçok paylaşımı bizde bulabilirsiniz. Şimdi tığ işi ile örülmüş bu güzel örneğin tarifine geçelim.

Robadan Yelek Modelleri Yapılışı

Kış gelmeden küçük bebeklerimiz için tığ ve şiş ile yapılan birçok modeli sizlere hazırlamaktan keyif alıyoruz.
ve bugün bebeklerimiz için yaprak desenli bebek yeleğini sizlere sunacağız yapımı için bebek örgü ipi düğme ve 3 numara tığ yeterli olacaktır. Bu modelimizin daha önce sizlerle beresini de paylaşmıştık dilerseniz takım olarak da örebilirsiniz. Güzel bir uyarlama yapan örgü sevdası kanalının anlatımı ile zorlanmadan öreceğiniz bu modelin yapımı için robamızı hazırlıyoruz ve gövde kısmın da yaprak desenlerini uyguluyoruz istenilen uzunlukta örüldükten sonra lastik kısmı için dört sıra trabzan yapıyoruz. Sizde kış gelmeden bu güzel bebek yeleğini örmelisiniz.
Bebek örgü örnekleri için sitemizden daha fazla kaynağa ulaşabileceğinizi de hatırlatıp videolu anlatım ile sizi baş başa bırakalım.

yaprak desenli bebek yeleği

yaprak desenli bebek yeleği 1

Yaprak desenli yelek modelinin şapkada ve yelekte duruşunu gördük. Şimdi tarifin nasıl yapıldığını anlatmaya geldi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler