Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Aplikeli Erkek Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından erkek bebekler için çok güzel bir modelin anlatımını hazırladık. Üzerinde örgü araba motiflerinin olduğu harika bir yelek. Örmesi kolay ve üzerini istediğimiz gibi süsleyeceğimiz bebek yeleklerinden. En güzel örgü aplike modellerine önceki içeriklerimizden ulaşabilir ve yeleklerinizde, hırkalarınızda, battaniyelerinizde kullanabilirsiniz.

Aplikeli erkek bebek yeleği yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz erkek bebek örgü modellerinden bahsetmek istiyorum. Erkek bebekler için tığ işinden şiş örgüden çok güzel modellerin anlatımını paylaştık. Mesela erkek çocuk süveter modelleri sizlere öreceğiniz örgülerde fikir verecek harika modellerden oluşan bir galeri. Yada erkek bebek yeleği yapılışı anlatımlı model ise tığ işi kolay modellerden. Örgüye yeni başlayanlar rahatlıkla örebilirler. Selanik bebek yeleği nasıl örülür yine detaylarıyla paylaşmıştık. Bebek yelek modelleri arıyorsanız bu modele de göz atmanızı öneririm.

Aplikeli Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Aplikeli erkek bebek yeleği yapılışı hazırladık. Bu modelde küçük değişiklikler yaparak kız bebek yelek modelleri olarak da örülebilir. Kızlarda arabayı çok severler. Yeleğin ana renginde değişiklik yapıp yine üzerine örgü arabalar dikebilir kız bebekler içinde örebiliriz.

Aplikeli Erkek Bebek Yeleği Yapılışı 1

Birazdan aplikeli erkek bebek yeleği yapılışını öğreneceğiz. Çocuklarımıza, torunlarımıza, yeğenlerimize severek öreceğiz. O halde hemen videoya geçelim. Bakalım yelek nasıl örülüyormuş. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler