Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Yeleği Anlatımlı

Bebek yeleklerinden kız bebekler için çok hoş bir yelek anlatımı var sırada. Her renkle öreceğimiz şahane bir model. Örgü bebek yeleği anlatımlı model 6-9 aylık bebek için uygun. Robadan başlama bebek yeleği zincir kısmı ayarlanarak her yaş için örülebilir. Örgü Bebek yelekleri için ahşap düğmeler kullanıyoruz. Sizde iplerinize uygun düğmeler seçebilirsiniz. Kollarında ve etek uçlarında fırfırları olan son model bebek yeleklerinden. Tığ işi örgü modellerini seviyorsanız bu örneği kaçırmayın. Yeni model örgü yelek modellerinden. Yeni yelekler arasında tığ işi bebek yelek yapımı var. Muhteşem bir model. Yazlık örgü modelleri, yazlık örgü yelek modelleri olarak kullanabilirsiniz. Pamuklu ipten tığ işi bebek yeleği yapılışı Tığ işi örgü modellerinden veya şiş örgü modellerinden daha çok anlatımlı yeleklerimiz var. Şimdi yeni model örgü bebek yeleği anlatımlı modeli izleyelim.

Tığ İşi Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Kollarında ve etek uçlarında fırfırları olan yepyeni bir yelek. Örgü etek modelleriyle takımlar oluşturabilir ve etek uçlarına ve ara katlara fırfır eklemesi yapabiliriz. Kolları uzatarak bebek hırkalarına çevirebilir kol ağızlarına fırfır uygulaması yapabiliriz. Yelek 4,5 mm tığla örülüyor. Aynı tığla ve aynı ölçüde tığlarla örerek 6 -9 aylık bebek yeleği elde edebilirsiniz. Yanlış anlamadıysam 60 zincir çekerek yeleğe başlanıyor. Eğer bebeğinizin kullandığı bir örgü varsa yada kıyafetine ölçerek tam ölçüyü belirleyebilirsiniz.

Örgü Bebek Yeleği Anlatımlı

Örgü Bebek Yeleği Anlatımlı 1

Bebek yeleğimizi bitirdiğimizde çok güzel duruyor. Keyifle öreceğimiz örgülerden. Hadi birlikte örgü bebek yeleği anlatımlı model nasıl örülüyor izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler