Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Kolay Bebek Yeleği

Bebek yeleklerinden harika bir model anlatımı hazırladık. V yakalı ve düğmeli. Erkek bebeklerine çok yakışacak. Farklı örnekler veya farklı renkler kullanarak kız bebek yelek modelleri olarak da örebilirsiniz. Şişle kolay bebek yeleği adım adım Türkçe videolu olarak anlatılıyor. Videodan izleyerek torunlarınıza, çocuklarınıza örebilirsiniz. Yeleğin rengi de modeli de çok güzel. Yeni yeleğin yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz örgü bebek yelek modellerine değinelim.

Şiş örgü örnekleriyle 2 şişle çok güzel yelekler ördük. Saç örgüleri, burgular, ajurlar, yapraklar gibi birçok modeli kullandık. Mesela örgü bebek yeleği yapımında şişle örülen tarak örgü modelini kullanıyoruz. Aynı örneği el örgü hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok güzel duruyor. Yeni kız bebek yelek modeli yapılışı erkek bebeklere uyarlanacak güzel örneklerden.

Şişle Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Rengiyle, modeliyle çok güzel bir bebek yeleği anlatımı hazırladık. Beğendiğimiz renklerle çeşit çeşit örebileceğimiz, sıkılmayacağımız örneklerden.

Şişle Kolay Bebek Yeleği 1

Bu video sayesinde yukarıda gördüğümüz yeleği öreceğiz. Adım adım detaylarıyla anlatılmakta. Aynı zamanda yeleğin yapılışında kullanılan şiş örgü örneğini farklı modellerde de kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi, örgü şapka, bebek hırkaları gibi modeller örebilirsiniz. Yetişkin örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Buyurun videoya geçelim ve şişle kolay bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler