Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yaprak Desenli Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü sezonu açıldı. Eylül ayındayız ve yepyeni açıklamalı örgü modelleri ile içeriklerimize devam ediyoruz. Yaprak robalı bebek yeleği yapılışı videosu hazırladık. Çok güzel bir model. Kız çocukları için örebilirsiniz. Farklı renklerde örerek isterseniz erkek bebekler için de uygulayabilirsiniz. Yapraklı olduğu için erkek ve kız içinde uygun olacaktır. Bebek örgü modellerinden birçok açıklamalı örnek hazırlamıştık. Kimi resimli, kimi videolu. Birçok örnek açıklamamız oldu. Elbiseler, etekler, battaniyeler, kazaklar, hırkalar, pantolonlar , yelekler… Yelek modellerinden en çok sevilen örneklerimizden biri saç örgülü yelek. Saç örgülü yelek nasıl yapılır daha önce videolu olarak paylaşmıştık. Resimli olarak sizlerle paylaşımını gerçekleştirmiştik. Çok istek aldığı için ,  çok sorulduğu için videosunu çekmeye çalıştık. Umarım beğenmişsinizdir. Daha fazla model , anlatım ve diğer hobiler için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli.

Robadan Yelek Modelleri Yapılışı

Videolu güzel bir anlatım. Bu modelin benzerini kızım hırka olarak giyiyordu. Anneannesi örmüştü. Beyaz renk ile. Bende üzerini örgü çiçeklerle süslemiştim. Sizlerde beyaz renk ile örüp incilerle, boncuklarla, örgü çiçek ile süsleyebilirsiniz. Çok güzel oluyor. Erkek çocukları için mavi renk ile çok güzel olacaktır. Yeleğe kol ekleyerek bebek hırka modelleri olarak örebilirsiniz.

Modelin anlatımı 2 videodan oluşuyor. 1. videoda robanın nasıl yapıldığı ve örneğin nasıl kurulduğundan bahsediyor. 2. videoda beden kısmı yapılıyor. İstediğiniz renklerde öreceğiniz çok şık bir yelek. Şimdi yapılışına geçebiliriz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler