Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Tulumu Anlatımlı

Örgü tulum modellerinden, örgü zıbın modellerinden zarif bir örnek daha. Videolu anlatımlı örgü modellerini sevenler için örgü bebek tulumu anlatımlı videolu. Tüm detayları, sayıları, nasıl yapıldığı videoda yer alıyor. İsterseniz kız çocukları için isterseniz erkek çocukları için örebilirsiniz. İstediğiniz renklerde. Şiş örgü modelleri ile yapılan bir örnek. Arada kalan renkli kısımları evde kalan ipleri değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Daha önce sizlere örgü zıbın yapılışı anlatımlı ve resimli bir model paylaşmıştık. Önden düğmeli çok hoş bir model. Dilerseniz o modeli de örebilirsiniz. Yazlık, şortlu modeller arıyorsanız bebek örgü tulum yapımını örebilirsiniz. Üzerinde minik minik örgü hayvan aplike modelleri olan bir model. Öreceğiniz düz bir tulumu istediğiniz gibi örgü aplikeler ile süsleyebilirsiniz. Örgü üzerine iğne ile işleme yaparak çocuklarınızın isimlerini yazabilirsiniz.

Örgü Bebek Tulumu Yapılışı Anlatımlı

Örgü bebek tulumu anlatımlı modeli 2 kısa video ile ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Kız ve erkek bebekleriniz için örebilirsiniz. Modelde anlatılan ölçüler 5 -12 aylık bebek için uygun. Ön ve arka aynı şekilde örülüyor.

Örgü Bebek Tulumu Anlatımlı 1

Örgü Bebek Tulumu Anlatımlı

Başlangıç ölçüsü 12 cm, bacak kısmı 14 cm, gövde kısmı ise 16 cm. Genişlik ise 26 cm. Askı dahil tüm boy ölçüsü ise 34 cm. Kullanacağınız ipe göre bu ölçüleri ayarlayabilirsiniz. İlmek sayıları kullanılan ipin kalınlık ve inceliğine göre değişebilir. Şişimize 30 ilmek atalım ve videoda olduğu gibi örmeye devam edelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler