Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tulum Modelleri

Yine takipçilerimizin isteği üzerine örgü tulum modelleri ile ilgili galeri hazırladık. Planlarımız doğrultusunda hareket ederken sizden gelen taleplere öncelik veriyoruz.Bugün erkek çocuk tulum modelleri ile ilgili galeri hazırladık. Bu galeride bulunan tulum modelleri birbirinden güzel. Yandan düğmeli, askılı, çizgili, örgü aplikeli ve daha birçok birçok. İçerisinde bebek tulum modelleri ve çocuklarınız için rahatlıkla örebileceğiniz tulum modelleri mevcut. Şişle örülmüş renk renk. Maviler, kahveler, kremler, yeşiller, sarılar, turuncular.

Örgü Tulum Modelleri 51

Merak eden arkadaşlar için şimdiden söyleyeyim maalesef galeride bulunan tulum modellerinin yapılışları yok. Örgü bilen, örmeyi seven ve resme barak örnek çıkartan arkadaşlar için fikir olması açısından paylaşıyoruz. Bilmeyen arkadaşlar üzülmesinler. Etraflarında, yakınlarında örgü bilen arkadaşları var ise onlardan yardım alabilirler.

Daha öncede sizlere yine erkek çocuk kazak modelleri ile ilgili galeri hazırlamıştık. Sizden çok güzel yorumlar ve beğeniler aldık. Çok teşekkür ediyoruz ilginiz için. Yine çocuklarınıza rahatlıkla örebileceğiniz soğuk havalarda giyecekleri örgü bere modelleri hazırladık. Yine sizler tarafından çok beğenildi. Satış yapan arkadaşlar birçok modeli yapıp sattılar bile.

Galerimizde 51 farklı tulum modeli mevcut. Sizler için hazırladığımız galeriyi incelerken keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz. Bol hobili günler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler