Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Jile Elbiseler

Örgü elbise modellerinden sizlere örmesi kolay bir model hazırladık. Bebek örgü elbise modelleri ve yapılışları için bebe yünleri, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Modelde de yine pamuklu iplik kullanılmış. 100 gram 330m uzunluğunda ipten 1,5 adet kullanılmış. 2. yumaktan kalan iplerle bebek patikleri, bebek çorapları, örgü tozluk modelleri, örgü saç bandı gibi örgüler örebilirsiniz. Elbise ile çok güzel uyumlu olacaktır. Yaza uygun örgü jile elbiseler için ketenli ipler, pamuklu ipler uygun olacaktır. Örgü elbise yapılışı için harika renkte ipler var. Cıvıl cıvıl. Örgü elbise yapılışı şiş örgü ile yapılmış kolay ve şık bir örnek. Her renk iple örebilirsiniz. Çok şık alt kısmı düz üst kısmı örnekli örgü jile elbiseler örebilirsiniz. Üstü tığ altı şiş örgülerle elbiseler örebilirsiniz.

Bebek Elbisesi Nasıl Örülür?

Önden düğmeli, alt eteği düz üzerinde örnekler kullandığımız kolay bir elbise. Elbise için Türkçe videolu güzel bir anlatım hazırladık. Örgü jile elbiselerin alt etek kısmında bulunan fırfırlar yerine dantel ekleyebilirsiniz. Fistolar ekleyebilirsiniz. Bebek elbiselerine çok yakışacaktır. Elbiseyi aynı ip ve ölçülerde ördüğünüzde 6 -9 aylık bebekler için uygun olacak.

Örgü Jile Elbiseler

Elbise tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. O halde videoya geçip örgü jile elbiseler anlatımını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler