Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Tulum Örgü Modelleri

Kız çocukları için harika bir tulum hazırladık. Prenses tulum modelleri diyebiliriz. Baştan sona videolu anlatımlı bir model. Şiş örgü modelleri ile hazırladığımız bir örnek. Yeni doğan bebeklerde ve aylık bebeklerde bu tarz örgüler çok şık duruyor. Kendi bebekleriniz için, hediyelik olarak örebilirsiniz. Bebek örgü modellerinde çok güzel örneklerimiz var. Örgü bebek bahçıvan pantolonları da çok güzel bir model. Kız ve erkek bebekler için örebilirsiniz. Örgü tulum battaniye modelleri de çok güzel oluyor. Yeni doğan bebekler için kundak tarzı onları saracak güzel bir battaniye olacaktır. Bebek tulum örgü modellerinin detaylı anlatımına geçiyoruz. Örgü modelleri ve yapılışlarında aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz.

El Örgü Bebek Tulum Modelleri

Bebek tulum örgü modellerinden fırfırlı etekli süper bir örnek tarifi var sırada. Örgü bebek tulumu anlatımlı olarak videoda yer alıyor. Kız bebekler için örüyoruz bu modeli. Yakadan başlamalı çok hoş bir tulum. Nasıl bir ip kullandığımız, nasıl ördüğümüz, şiş ölçüleri, ilmek sayıları hakkında çok detaylı bilgiler yer alıyor. Elinizde olan iplerle veya aldığınız iplerle bebek tulum örgü modellerini örebilirsiniz.

Bebek Tulum Örgü Modelleri

Tulum bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Kız bebeklerine çok yakışacak. Güzel bir çorapla harika duracak. Altına aynı renk veya birbirine uyumlu bir renk ile patik veya örgü ayakkabı örebilirsiniz. Çok daha minnoş ve sevimli olacaktır. Şimdi detaylı bir şekilde örgü zıbınının, örgü tulumun nasıl örüldüğünü detaylı bir şekilde görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler