Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebe Yaka Nasıl Örülür?

Bebek örgü modellerinde çok kullanacağımız yaka modellerinde kullandığımız bir örnek. Bebe yaka modeli. Örgü yaka çeşitlerinden bir tarif. Bebek yelek modellerinde, bebek hırka modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü süveter modellerinde yaka uygulaması olarak örebilirsiniz. Mesela ilmek sayıları ayarlanarak yetişkin örgülerinde de kullanabilirsiniz. Çok şık duran örgülerden. Bebek örgü jile modelleri anlatımlı tariflerde de örebilirsiniz. Örgü elbise modellerinde uygulayabilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çıkan örgüler çok güzel olacaktır. Örgü bebek zıbın takım yapımı gibi örgü zıbın modellerinde yaka çeşitleri olarak kullanabilirsiniz. Şiş örgü modellerinde birçok örgüde kullanacağımız oldukça şık bir yaka. Bebek yelek yaka modellerinde gerekli olan her yerde kullanabilirsiniz. Şimdi bebe yaka nasıl örülür izleyelim.

Bebe Yaka Yapımı Video

Kazaklarda, yeleklerde, hırkalarda veya diğer şiş örgü örgülerde kullanacağımız şahane bir yaka çeşidi. Örgü yaka modellerinde yuvarlak yaka, v yaka gibi çeşitlerimiz var. Örgümüzün gidişatına göre yaka çeşitlerini belirleyebiliriz. Örgü yaka yapımı detaylı anlatımı videoda anlatılmakta. Türkçe video olarak hazırlandı. Tüm örülerimize rahatlıkla uygulayacağımız tariflerden.

Bebe Yaka Nasıl Örülür?

Kenarı örnekli çok şık duran yaka tarifi hazırladık. Bebe yaka tarifi. Detaylı anlatımı videoda. Videodan modelin nasıl yapıldığını öğrenip sonda dilediğimiz örgümüzde kullanabiliriz. Eğer hazırsanız tüm detaylarıyla aşağıdaki videoda bebe yaka nasıl örülür izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler