Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgüleri Jile Modelleri Anlatımlı

Kızlar için muhteşem bir model hazırladık. Örgü tasarım tariflerinden. Bebek örgüleri jile modelleri anlatımlı. Alt kısmında hazır dantel kullanıyoruz. Üst kısmında ise şiş örgü modellerini kullanıyoruz. Yazlık örgü modelleri olarak kullanabiliriz. İp tercihi olarak pamuklu, keten, merserize gibi ipler kullanabiliriz. Danteli örgü etek modelleri, örgü bluz modellerinde de kullanabiliriz. Altta fırfırlı dantel üst kısımda örgü kullanabiliriz. Örgü jile elbise örnekleri Türkçe videolu. Baştan sona da tarif mevcut. Yakalı elbiseyi sevdiğiniz renklerle keyifle örebilirsiniz. Örgü jile modeli için eğer dantel bulamazsanız fistolar, fisto kumaşları da kullanabilirsiniz. Tam yazlık tiril tiril bir elbise olacaktır. Yazlık örgü modellerinden farklı örnekler örmek isterseniz tığla ördüğümüz daha önce paylaştığımız tığ işi anlatımlı merserize bluz detaylarını inceleyebilirsiniz. Kızlar çok beğenecek. Kızlarımızın, erkek çocuklarımızın, yetişkinlerin beğeneceği çoookkk modelimiz var. Onlar arasına eklediğimiz bebek örgü jile modelleri anlatımlı örneğe geçelim.

Örgü Jile Elbise Yapımı

Krem renkle veya bulduğumuz hazır dantel renkleriyle öreceğimiz jileyi çok seveceğiz. Pamuklu dantel ile örgü ip kısmı birbiri ile çok uyumlu olduğu için sanki bir örülmüş gibi. Danteli ayırt etmek zor. Üst kısmı için 1 adet ip kullanılmış. Bebek yaka örgü modelinde düz örgü ile yapılan elbise çok hoş duruyor.

Bebek Örgüleri Jile Modelleri Anlatımlı

Dantel pike takımlarında, masa örtülerinde kullandığımız danteli bebeklerimiz için elbise yapımında kullanacağız. Hadi şimdi bebek örgüleri jile modelleri anlatımlı modelin videosunu izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler