Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Bebek Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı

Bebek örgü modellerinde bugün kız çocukları için çok güzel bir elbise yapılışı hazırladık. Tüylü iplerle, peluş iplerle elbisemizi örüyoruz. Elbisemize ise çiçek desen uygulaması yapıyoruz. Üzerine kiraz motifleri, çilek motifleri uygulaması da yapabilirsiniz. Beğendiğiniz örgü aplike modelleriyle süslemeler yapabilirsiniz. Düz elbiselere çiçekler çok yakışacaktır. Kurdele çiçek modelleriyle de süslemeler yapabilirsiniz. Kız bebek örgü elbise modelleri anlatımlı örnek düz örgüden oluştuğu için üzerine ponpon, püskül, çiçekler gibi birçok süslemeye uygun olacaktır.

Kızlar için ördüğümüz örgü elbise modellerinden bahsedelim biraz. Mesela yetişkin örgü modellerinde de kullandığımız çok güzel örneklerden elbise örmüştük. Detaylara örgü bebek elbise modellerinden ulaşabilirsiniz. Bebeklere örgü jile modellerinden de çok örüyoruz. Mesela dantel üzerini örgü ile tamamladığımız bebek örgü jile modelleri anlatımlı tarife göz atabilirsiniz. Örgü bebek elbisesi anlatımlı tarife geçiyoruz.

Sakallı İple Bebek Elbisesi Nasıl Örülür?

Beyaz sakallı ip ve düz iple üzerini çiçeklerle süslediğimiz çok hoş bir elbise hazırladık. Beyaz kuğu gibi bir elbise örüyoruz. Daha sonra üzerini kırmızı güllerle süslüyoruz. Adım adım kız bebek örgü elbise modelleri anlatımlı olarak videoda veriliyor.

Kız Bebek Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı

Beyaz kuğu gibi bir elbise. Yumuşacık. Hemen torunlarınıza, çocuklarınıza örmek isteyeceksiniz. Kızlarımız için hazırladığımız en güzel elbisenin yapılışına geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler