Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Elbise Modelleri

Şiş örgü modelleri ile bebekler için örülmüş harika bir elbise tarifi var sırada. Örgü bebek elbise modellerinin sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Bebek örgü modellerinde elbiseleri küçük kız çocuklarında çok sevimli oluyor. Her renkle çok güzel olacak bir elbise Sayılara bağlı kalarak farklı şiş örgü örnekleri ile elbiseler örebilirsiniz. Bebek elbise modelleri için bebe yünleri, pamuklu ve yünlü ipler kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipleriniz varsa onları da kullanabilirsiniz. Elbise modellerinde üstü örgü altı kumaş elbise modelleri de harika oluyor. Sizde bebeklerinize, genç kızlarınıza, kızlarınıza örebilirsiniz. Şiş ile ördüğümüz örgü bebek elbise modelleri detaylarına geçelim.

Kız Bebek Elbise

Elbisenin alt kısmında tarak örgü modeli kullanılmış. Üst kısmında da pirinç örgü modeli kullanılmış. Üst kısmında isterseniz haraşo örgü modeli de kullanabilirsiniz. Bu hali ile çok güzel. Örgü bebek elbise modellerine pirinç örgü çok yakışmış. Bebe yünü ve 3.5 mm şiş ile örülmüş bir elbise. Kız bebek örgü detaylı yapılışı videoda ayrıntılı anlatılmakta.

Örgü Bebek Elbise Modelleri

2 adet düğme, 1.5 yumak ip ve şiş ile örülmüş süper bir elbise. Alt kısımda kullanılan örneği birçok örgüde kullanabilirsiniz. Daha önce aynı örnekle el örgü hırka modelleri örmüştük. Süper olmuştu. Uzun bir hırka idi. Mersenize iplerle yazlık örgü elbise modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Örgü bebek elbise modellerinin baştan sona nasıl yapıldığını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler