Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Elbise Modelleri

Çok minnoş sevimli bir örgü elbise modeli tarifi hazırladık. Bebek elbise modelleri anlatımı videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek çok rahat bir şekilde örebilirsiniz. Bebek örgü modellerinden her renk uygulayabileceğiniz bir elbise. Fıstıklı, popcornlu güzel bir model. Örgü bebek elbisesi şiş örgü modelleri ile ördüğümüz bir model. Örgü elbise modellerinden çok güzel örneklerden biri de örgü gelin tacı modeli ile yaptığımız bir elbise. Videolu örgü gelin tacı çocuk elbisesi örneğinden detaylarına ulaşabilirsiniz. Bebek elbisesi modelleri örneklerimiz de şişle örülmüş modeller. Tığ ile örülmüş modeller de mevcut. O modellerin yapılışına da önceki yazılarımızdan ulaşabilir ve beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz.

Bebek Örgü Elbise Modelleri Nasıl Örülür?

Top top fıstıklı, belden bağcıklı, kolları fırfırlı harika bir model. Model baştan sona ayrıntıları videoda yer alıyor. Tüm detayların yapılışını videodan bulabilir ve kolaylıkla örebilirsiniz. İsterseniz fıstıkları yapmadan direk olarak düz şekilde örebilirsiniz. O şekilde de çok güzel duracaktır.

Elbise için 100 gramlık iplerden 2 adet kullanılmış. 4 numara şiş kullanılmış ve fıstıkları yapmak için tığ kullanılmış. Modeldeki elbisenin ölçüleri 1 – 2 yaş için uygundur. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz.

Bebek Elbise Modelleri

Elbise bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek çok güzel değil mi. Püsküller bağcıklar çok güzel bir hava katmış. Tulum olarak da örülebilir model. Alt kısmı şort gibi yada pantolon gibi örülerek tamamlanabilir. Hadi şimdi bebek elbise modellerinin detaylarına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler