Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Timsah Sırtı Örgü Nasıl Örülür?

Birçok örgünüzde kullanacağınız harika bir örnek. Timsah sırtı örgü nasıl örülür birazdan ondan bahsedeceğiz. Bebek örgü modellerinde, yelek modellerinde, hırka modellerinde ve tüm örgü modellerinizde kullanabilirsiniz. Kolay bir örnek. Çok güzel atkı modelleri örebilirsiniz. Şapka modellerine de çok yakışacaktır. Kısacası tüm örgülerinizde kullanacağınız harika bir şiş örgü modelleri örneği. Torunları için örnek arayan babaanneler, anneanneler bu örnek ile örgülerinize hemen başlayabilirsiniz. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışı için mimuu.com takip etmeye devam edin.

Örgü Modelleri ve Yapılışı

Timsah sırtı örgü modeli her örgüye yakışan büyük yelek. çocuk yelek yapımında hırka örgülerinde,bereler de,iki şiş patik yapımında uyarlayabilirsiniz. Yine kalın ip kalın şişle yapıldığında bebek battaniyesinde de kullanabilirsiniz örneği. Örgüyü bilmeyenler bu güzel örneği öğrenip kolaylıkla yapabilirler.

Timsah sırtı örgü nasıl örülür derseniz Türkçe videolu olarak hazırladık. Bebek örgülerinde, yetişkin örgülerinde kullanabiliriz. Şişe ilmekleri tek sayı olarak atıyoruz. Modeli bebek battaniyesi, bere modelleri, bebek hırka modelleri gibi birçok yerde kullanabilirsiniz. Kolay ve çıtı pıtı duruyor. Örgüye yeni başlayanlarında rahatlıkla öreceği örgü modellerinden. Şimdi videolu anlatımla timsah sırtı örgü nasıl örülür izleyelim.

Timsah Sırtı Örgü Nasıl Örülür?

Timsah Sırtı Örgü Nasıl Örülür? 2

Anlatım biraz karışık gelmiş olabilir. Kolay bir örnek. Detaylı anlatımını videodan izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler