Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Tulum Modelleri Anlatımlı

Bebek örgü modellerinden çok şık örgü tulum yapılışıyla devam ediyoruz. Yeni doğan bebeklere, küçük bebeklere örgü tulum modelleri çok yakışıyor. Erkek bebek örgü tulum yapımı, kız bebek örgü tulum modellerini aynı sayılarda örüp farklı şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Şişle ve tığ işi örgülerle çok güzel tulumlar ördük. Biraz onlardan bahsedelim. Örgü tulumları ördükten sonra kolay giydirip çıkartabilmek için fermuarlı yapabilirsiniz. Mesela yandan fermuarlı tulum yapılışı çok hoşunuza gidecek şık modellerden. Fermuar yerine düğme de yapabilirsiniz. Yine kızlara çok yakışacak bir tulumdan bahsetmiştik. Detaylara ise adım adım örgü bebek zıbın yapılışından ulaşabilirsiniz. Örgü tulum modellerinde bugüne kadar anlattığımız tüm şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi ziyaret etmeniz yeterli. Şimdi bebek örgü tulum modelleri anlatımlı yeni modelin detaylarına geçelim.

Bebek Örgü Tulumları Açıklamalı

Şişle örülmüş örmesi kolay duruşu çok şık bir tulumun anlatımını hazırladık. Haraşo örgü ve 2 düz 2 ters lastikle tamamlanan tulumu çok seveceksiniz. Yine modelde olduğu gibi örnekli olarak da örebilirsiniz.

Bebek Örgü Tulum Modelleri Anlatımlı

Tulumu tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Hem rengi hem de modeli çok şık. Eğer sizde beğendiyseniz ve örmek isterseniz bebek örgü tulum modelleri anlatımlı örneğe aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler