Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Boyunluk Modelleri

Kız ve erkek çocuklarınız için kolayca öreceğiniz çok şık çocuk boyunluk modelleri yapılışı hazırladık. Örgü boyunluk modelleri ve yapılışında paylaşacağımız örnek oldukça basit. Örgüye yeni başlayanlarda rahatlıkla örebilirler. Düz örgüden oluşan bir örnek. Üzerini isterseniz süsleyebilirsiniz. Farklı renklerle şeritler, çizgiler oluşturabilirsiniz. Örgü boyunluk modellerinde sizlere en yeni örgü modellerini yayınlamaya devam ediyoruz. Tabi kendimiz için örgüler örerken kuzularımızı unutmuyoruz. Onlar için de en yeni bebek örgü modellerini araştırıp yayınlıyoruz. Çocuklarımız için geçtiğimiz günlerde tilki desenli kolay bebek atkısı yapılışı paylaşmıştık. Yine kız ve erkek çocuklarınız için örebilirsiniz. Daha fazla bebek örgü modelleri ve yapılışları için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli. Hazırlayın ipleri çocuk boyunluk modelleri yapılışına başlıyoruz.

Bebek Boyunluk Örgü Modelleri

Düz örgüden oluşan çocuk boyunluk modelleri yapılışı. 15 cm genişlik ve 48 cm uzunluğunda. Çocuk boyunluk modelleri yapılışı oldukça kolay. Kullanacağınız ipe ve şişe göre sizlere verilen ölçülerde bir parça örüyorsunuz. Daha sonra bu parçayı sizlerle az sonra paylaşacağımız resimlerdeki gibi uçlarını birleştiriyorsunuz. Ve üçgen oluşan kısma püskül takıyorsunuz. Aynı teknikle haraşo örgü modeli yapılışı yerine farklı beğendiğiniz örgü desenlerini de kullanabilirsiniz. Pirinç örgü modelinden yapabilirsiniz mesela. Veya farklı beğendiğiniz bir model. Ölçüleri örmek istediğiniz yaş grubuna göre artırarak veya azaltarak yapabilirsiniz. Şimdi bu güzel ve kolay modelin nasıl yapıldığını görelim.

Çocuk Boyunluk Modelleri 3

Çocuk Boyunluk Modelleri 4

Yapılışı bu kadar 15 cm olacak şekilde ilmek atıyoruz ve 48 cm uzunluğunda haraşo örüyoruz. Daha sonra kenar ve uç kısmı dikiyoruz. Ve kolay ve şık bir boyunluğumuz oluyor. İsterseniz uç kısmına armalar, dekoratif düğmeler dikebilirsiniz.

Çocuk Boyunluk Modelleri 5

Çocuk Boyunluk Modelleri 6

Çocuk Boyunluk Modelleri 7

Çocuk Boyunluk Modelleri 1

Çocuk Boyunluk Modelleri 2

Çocuk Boyunluk Modelleri

Çocuk Boyunluk Modelleri 8

Çocuk Boyunluk Modelleri 9

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/25692.html

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Çocuk Boyunluk Modelleri”
  1. vagmeli dedi ki:

    trés jolie et facile à faire

  2. Dora Tisminetzky dedi ki:

    Me gustó, Es lindo,fácil de hacer en cualquier punto, y cómodo para cualquier ocasión.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler