Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kapşonlu Örgü Tulum Yapılışı Anlatımlı

Renkleri istediğiniz gibi ayarlayarak kız ve erkek bebekleriniz için kapşonlu örgü tulum yapılışı anlatımlı modeli örebilirsiniz. Nasıl yapıldığı tüm detayları ile videoda anlatılmakta. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Tulum olarak battaniye modelleri de yapabilirsiniz. Model arıyorsanız sizlere fikir verecek örgü tulum battaniye modelleri galerimizi inceleyerek birçok modele ulaşabilirsiniz. Tulum battaniye modellerine de örgü kapşon yapımı ekleyebilirsiniz. Örgülerinizi istediğiniz gibi çeşitlendirebilirsiniz. Süsleyebilirsinzi. Örgü bebek tulumları anlatımlı yapılışı videolarını takip ederek evde rahatlıkla örebilirsiniz. Çok güzel modellerin yapılışı ayrıntılı anlatımlı videolu olarak hazırlandı. Bebekleriniz için çok şık duran örgü zıbın yapılışı anlatımlı ve resimli modeli örebilirsiniz. Daha fazla bebek örgüleri için ve diğer örgüler için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Kapşonlu Örgü Tulum Yapılışı Anlatımlı

Kapşonlu Örgü Tulum Yapılışı Anlatımlı 1

Örgü Tulum Yapılışı

Beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Arkilik iplikler, bebe yünleri tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız ipe göre uygun şişler tercih edebilirsiniz. Bu modelde ip olarak Nako elit baby kullanılmış. Bende aynı renk iple kızıma süveter örmüştüm. Yapılışı yakında yayında olur. Renk kodları ise 4672 den 3 adet, 790 dan 1 adet ve 5 adet de düğme gerekli. 3 mm şiş ile örebilirsiniz. Malzemeleri hazırladıktan sonra örgü tulum yapılışına başlayabilirsiniz. Başka renk iplerde kullanabilirsiniz. Kapşonuna hazır ponponlarda kullanabilir veya evinizde kendiniz yapabilirsiniz. Arkayı örerek başlıyoruz. Ve 25 ilmek atıyoruz. Daha sonra kalan kısımlar için videoyu takip ediyoruz.

Örgü tulum modelinde kullanılan 3 lü saç örgüsünün tek olarak yapılışı aşağıdaki videodadır. İstediğiniz örgüde kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
One thought on “Kapşonlu Örgü Tulum Yapılışı Anlatımlı”
  1. Alžbeta Jendrálová dedi ki:

    Krásne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler